Xiaomi вдалося перемогти Samsung на одному з найбільших ринків

Компанія Xiaomi стала лідером продажів телефонів в Індії. В секторі смартфонів їй вдалося обігнати такого гіганта Samsung.

Кінець 2017 року виявився дуже вдалим для Xiaome. Компанія змогла зайняти лідируючі позиції на такому великому ринку як Індія, вибивши з першого місця Samsung. Такого не вдавалося жодній компанії за останні шість років. Дивно те, що Xiaomi почали продавати смартфони всього 3 роки тому.

Основним кроком до успіху стало копіювання бізнес-моделей корейської компанії, що призвело до вражаючих результатів. Xiaomi розпочали випуск декількох серій телефонів, в яких ця модель є покращеною версією попередньої.

Компанії довелося переконатися в тому, що у неї є товар, який хочуть купувати. Залишилася небагато – витримати конкуренцію. На даний момент Xiaomi має два завдоди безпосередньо в Індії, які забезпечують якісний рівень складання смартфонів.

Тепер залишилося перевірити, наскільки довго компанія затримається на такому великому ринку. Якщо Xiaomi докладе всі зусилля, то може стати серйозним конкурентом і в інших регіонах.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh