Авторські статтіТехно

Xiaomi вдалося перемогти Samsung на одному з найбільших ринків

Компанія Xiaomi стала лідером продажів телефонів в Індії. В секторі смартфонів їй вдалося обігнати такого гіганта Samsung.

Кінець 2017 року виявився дуже вдалим для Xiaome. Компанія змогла зайняти лідируючі позиції на такому великому ринку як Індія, вибивши з першого місця Samsung. Такого не вдавалося жодній компанії за останні шість років. Дивно те, що Xiaomi почали продавати смартфони всього 3 роки тому.

Основним кроком до успіху стало копіювання бізнес-моделей корейської компанії, що призвело до вражаючих результатів. Xiaomi розпочали випуск декількох серій телефонів, в яких ця модель є покращеною версією попередньої.

Компанії довелося переконатися в тому, що у неї є товар, який хочуть купувати. Залишилася небагато – витримати конкуренцію. На даний момент Xiaomi має два завдоди безпосередньо в Індії, які забезпечують якісний рівень складання смартфонів.

Тепер залишилося перевірити, наскільки довго компанія затримається на такому великому ринку. Якщо Xiaomi докладе всі зусилля, то може стати серйозним конкурентом і в інших регіонах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

four × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.