Авторські статтіТехно

Windows 10 отримала світлу тему інтерфейсу, користувачі критикують нововведення

Ця світла тема буде застосована до всіх елементів інтерфейсу – панелі завдань і меню «Пуск» і центру повідомлень.

Таким нововведенням «радує» користувачів нова тестова збірка ОС Windows 10, з’явилася 15 листопада 2018 року. Те, що в ній виправлені деякі помилки – це добре. Але користувачі, які беруть участь у програмі попередньої оцінки Windows скептично відгукуються про нововведення в інтерфейсі.

Такий світлий режим дозволяє застосовувати збірка Windows 10 Insider Preview Build 18282. Щоб включити опцію, треба зайти в розділ «Параметри» → «Персоналізація» → «Кольору».

При виборі цієї тими, світлий тон пошириться на всі системні інтерфейси – крім перерахованих вище, світлими стануть, наприклад, сенсорна клавіатура, меню «Поділитися», універсальні додатки Windows (UWP). У збірці присутні також спеціальні світлі шпалери, поєднуються зі світлою темою.

Більшості користувачів, які отримали доступ до цього нововведення Microsoft, воно не сподобалася. За їх твердженням, шпалери надто кидаються у очі і заважають працювати.

Користувачі Windows 10 у всьому світі зможуть отримати доступ до нововведення через деякий період часу. Може бути, компанія за цей термін якимось чином поліпшить дизайн свого нововведення. Швидше за все, велике оновлення відбудеться навесні 2019 року.

А поки, незважаючи на вартість офіційної Windows 10 у розмірі $100-$200, нововведення Microsoft не виправдовують очікування користувачів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

1 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.