Xiaomi піднімається на вершину світового рейтингу

У той час як деякі компанії зосереджують свою увагу тільки на ринку смартфонів, а інші – на нових ринках, Xiaomi працює над такими пристроями давно, і тепер можна побачити результати: згідно з досліджень, вона стала номером один в плані продажів носить гаджетів.

Wearables, міжнародна інформаційна корпорація, компанія, що спеціалізується на технологіях і телекомунікаційних ринках, нещодавно опублікувала результати дослідження.

Результати третього кварталу 2018 року показують неймовірний ріст Xiaomi: компанія отримує 80% своїх доходів в Китаї, але зараз вона встановлює свою присутність на європейських ринках – наприклад, це можна бачити з відкриттям перших магазинів у Великобританії та інших європейських країнах на початку цього року, але також в Індії, на Близькому Сході і в Африці.

Ця китайська компанія отримала 90,9% зростання продажів носить товарів в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Таким чином, Xiaomi володіє 21,5% ринку. Apple займає друге місце з 13,1%, Fitbit – на третьому місці з 10,9%. Huawei і Samsung замикають п’ятірку лідерів з 5,9% і 5,6% відповідно.

Прибуття Xiaomi в Європу, успіх його Xiaomi Mi Band і стратегія з більш низькими цінами приносять свої плоди. Листопадовий ринок значно змінився, збільшившись на 21,7% в порівнянні з минулим роком. Це пояснюється, зокрема, впливом Apple Watch Series 4, але зі своїми низькими цінами Xiaomi знайшла своє місце на ринку.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh