Авторські статтіТехно

Xiaomi піднімається на вершину світового рейтингу

У той час як деякі компанії зосереджують свою увагу тільки на ринку смартфонів, а інші – на нових ринках, Xiaomi працює над такими пристроями давно, і тепер можна побачити результати: згідно з досліджень, вона стала номером один в плані продажів носить гаджетів.

Wearables, міжнародна інформаційна корпорація, компанія, що спеціалізується на технологіях і телекомунікаційних ринках, нещодавно опублікувала результати дослідження.

Результати третього кварталу 2018 року показують неймовірний ріст Xiaomi: компанія отримує 80% своїх доходів в Китаї, але зараз вона встановлює свою присутність на європейських ринках – наприклад, це можна бачити з відкриттям перших магазинів у Великобританії та інших європейських країнах на початку цього року, але також в Індії, на Близькому Сході і в Африці.

Ця китайська компанія отримала 90,9% зростання продажів носить товарів в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Таким чином, Xiaomi володіє 21,5% ринку. Apple займає друге місце з 13,1%, Fitbit – на третьому місці з 10,9%. Huawei і Samsung замикають п’ятірку лідерів з 5,9% і 5,6% відповідно.

Прибуття Xiaomi в Європу, успіх його Xiaomi Mi Band і стратегія з більш низькими цінами приносять свої плоди. Листопадовий ринок значно змінився, збільшившись на 21,7% в порівнянні з минулим роком. Це пояснюється, зокрема, впливом Apple Watch Series 4, але зі своїми низькими цінами Xiaomi знайшла своє місце на ринку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України