Фотографії нетипової зброї, яку використовували держави в різних конфлітках

На які тільки витончені способи шпигунства і вбивств не йдуть армії і держави! Ви знали, що під час війни собак використовували як засіб для підриву ворожих танків?

1. «Мишача бомба»

«Мишача бомба» — найменша (17 грамів) авіаційна бомба в історії. Варіант біологічної зброї. Передбачалося, що носіями цих бомб будуть скинуті з літаків у спеціальних саморозпакувальних контейнерах кажани, а після парашутування контейнера над містами ворога кажани прокинуться і розлетяться в гори у пошуках притулку. Ідея була така – мишей охолоджували до чотирьох градусів Цельсія, щоб ті впали в сплячку, після чого до тварин пришивали запальну бомбу з сповільнювачем.

2. Vespa 150 TAP

Цей скутер Vespa був модифікований для французьких парашутистів у 1956 році. З цієї гвинтівки можна було стріляти прямо під час їзди.

3. “Акустичне кошеня”

Під час холодної війни ЦРУ придумала план вставляти мікрофони і радіопередавачі у вуха кішок, щоб шпигувати за росіянами.

4. Бомба-смердючка

Це була бомба з запахом фекалій, яку витворили США під час Другої світової війни. Вони були призначені для того, щоб принизити і деморалізувати німецькі війська.

5. Помада-пістолет, відома як “поцілунок смерті”

Цей розрахований на один постріл 4,55-міліметровий пістолет, замаскований під тюбик губної помади, відомий як “поцілунок смерті”. У своєму арсеналі його використовували в КДБ. На самому початку холодної війни різні шпигунські пристосування спецслужб східноєвропейських країн були призначені скоріше не для збору інформації, а для ліквідації перебіжчиків і тих, кого вважали неугодними людьми, тоді-то її і пускали в хід.

6. Паризька гармата

Паризька гармата використовувалась німцями проти французів під час Першої світової війни. Руйнівна міць установки була незначною, стовбур знаряддя доводилося часто замінювати, а точності стрільби вистачало лише для попадання снаряда в межах міста. Ефект застосування знаряддя був скоріше психологічним — обстріл з настільки далекобійного знаряддя сильно знижував бойовий дух парижан, а наявність грандіозного за масштабами пристрою надихало німецькі війська.

7. Кривоствольна зброя

Винайшли нацисти вигнуту гвинтівку, щоб вести  вогонь з укриттів. Зі зрозумілих причин задумка не вдалася.

8. Стрибаюча бомба

Характерною особливістю бомби є здатність здійснити перед остаточним зануренням кілька стрибків по водній поверхні. Це, укупі з попередньою розкруткою, дозволяє бомбі впритул наблизитися до греблі, захищеної металевими сітками. Потім, занурившись на глибину, така бомба притискається та підривається біля стіни дамби, що дозволяє завдати найбільшої шкоди.

9. Man Catcher (“Ловець людей”)

Цю зброю було використано в Європі в 18 столітті, щоб стягати людей з коней. Зазвичай жертва носила обладунки, тому зубці не вбивали її.

10. Болгарська парасольку

Цю парасольку, що містить камеру, з якої могла бути випущена отрута, вбивши болгарського письменника-дисидента в 1978 році. Письменник думав, що його вжалила бджола, і через три дні помер.

11. Wagh Nakha

Стародавні когтевидні клинки використовувалися в Індії, щоб хапати супротивника, пронизуючи його шкіру до кісток.

12. Протитанкова собака

Протитанкова собака — спеціально дресирована собака з укріпленим на ній зарядом вибухової речовини. Собака забиралася під танк, спрацьовував датчик цілі і заряд вибухав безпосередньо під днищем танка.

Оскільки собак навчали, використовуючи нерухомі танки, вони були так налякані під час фактичного бою, що найчастіше бігли назад в окопи, де вибухали і вбивали власні війська.

13. Мікрохвильовий бластер

Це нелегальна зброя, яка могла скорити ворожі сили або створити масові заворушення, передаючи мікрохвилі з дуже високою частотою і викликаючи сильний біль і дискомфорт.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh