Авторські статті

Високопосадовці Росії виїжджають за кордон

Не встигли в ефірі канал “Росія 1” показати документальний фільм про анексію Криму Росією під ура-патріотичною назвою «Крим. Шлях на батьківщину», в якому Путін фактично зізнався в підготовці силового захоплення півострова в незалежної держави, як стали з’являтися повідомлення про те, що ряд високопоставлених росіян вже перебувають за межами країни. Кадиров, завбачливо залишив Росію вилетівши до Йорданії, Пєсков з родиною вирішив відпочити у Франції, а Сурков рвонув в Гонконг.

Всі біжать з тонучого корабля? Не дивно, адже реакція Європейського Союзу на визнання Путіна буде однозначною і подальший розвиток подій не важко передбачити. Але сам факт появи даного фільму з латентним викриттям загарбницьких і агресивних помислів Росії задовго до початку кривавого конфлікту на сході України здається нічим іншим як складовою частиною єдиного плану, пов’язаного і з зникненням Путіна.

Не минуло й години, а в ЄС вже кипить котел обурення і фраза глави МЗС Латвії Едгара Рінкевічс: «Президент Путін підтверджує все, що ми знали або про що підозрювали – анексія Криму планувалася заздалегідь, який вже там« референдум »- як не можна краще демонструє перший ефект від фільму, який може вилитися не тільки в невизнання світовою спільнотою анексії, але й в подальшому і поверненням півострова Україні самою жеРосією. Як? Та все просто – певні сили всередині самої Росії цей механізм сьогодні вже запустили і надалі, лише керуючи громадською думкою, продовжать відсікання горе-острова, від якого у  РФ в основному одні проблеми, підсумовує zloy_odessit

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

5 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.