Авторські статтіНовини

Вишиваночка – українці запустять патріотичну соцмережу

Через блокування російських соцмереж Вконтакті та Однокласники багато українців залишилися перед вибором – або надалі підтримувати ворога та не змінювати своїх звичок або шукати національну соцмережу – повідомляє портал Цікавості.

Через відсутність на даний момент цікавої пропозиції користувачі з України встановлюють відповідні розширення для інтернет-браузерів і надалі підтримують ворога. Проте не усе так добре, як могло б видатися на перший погляд. Справа у тім, що використання додаткових серверів значною кількістю людей приводить до того, що «ВКонтакті» працює не зовсім стабільно. Таким чином слухати музику чи переписуватися з друзями стає, м’яко кажучи, проблематично. Повідомлення приходять з затримкою, а музичні файли чи відеозаписи відтворюються. Не дивно, що ми усе частіше задумуємося про альтернативу. З часом провайдери заблокують можливості під’єднуватися через віртуальні мережі до заблокованих ресурсів через прослуховування трафіку та блокування запитів по адресам, а не тільки блокуванні IP адрес серверів російських соцмереж.

Звісно у першу чергу усі звертають увагу на «Фейсбук», проте недружній інтерфейс та велике навантаження на систему не дають можливості насолодитися усіма перевагами американської соціальної мережі. Мало того, тут відсутня можливість для прослуховування музики. Зовсім інша справа сервіс «Вишиваночка». Це нова соціальна мережа, яка була заснована у якості альтернативи зарубіжним ресурсам.

Причини створення

Так – мережа була створена після блокування російських соцмереж. Але вона готова запропонувати користувачу нові можливості та поєднати все краще що було у Вконтакті та є на Facebook. Вишиваночка – це продукт про українців, який буде пропагувати українське, робити модним бути українцем та розмовляти українською.

Соцмережа буде передбачати технічну можливість авторизації за допомогою своїх даних у Вконтакті та перенесення деяких даних. На жаль усі данні поки що перенести не вдається. Тим не менш адміністрація обіцяє у найближчий час це виправити.

Основні можливості

Нова українська соціальна мережа по дизайну найбільш нагадує «ВК» 2007 року. Все дуже функціонально та зручно. Не має тих незручностей, які стали природнім явищем для «ВКонтакті», коли його відібрали у Дурова. Саме тому «Вишиваночка» оптимально підходить для мобільних телефонів та місць, де погане з’єднання з інтернетом. Адже швидкодія соцмережі по даним системи Google отримала 97 балів зі 100!

Мережа дозволяє зберігати фото та відео, а також ділитися ними. Сервери компанії знаходяться у Німеччині, тому стабільність на порядок вище, ніж у нового «ВК». Цікавим доповненням до основного функціоналу є «Блог». З його допомогою можна значно зручніше ділитися цікавими подіями з життя, та слідкувати за подіями у житті друзів.

Ще однією особливістю є розділ «Закладки». Сюди можна додавати сторінки людей, які вас цікавлять, проте не є вашими друзями. Не можна обділити увагою й чат. Він досить схожий на колективну конференцію у «ВК», проте на мою думку тут ця функція реалізована значно краще. Достатньо просто обрати відповідний розділ у меню й з’явиться додаткове віконце, через яке можна зручно переписуватися з друзями, додавши їх до списку.

«Вишиваночка» має такий корисний розділ, як гості. З його допомогою завжди можна дізнатися, хто був на вашій сторінці. Таке нововведення значно спрощує комунікацію, адже ви зразу бачите, хто вами цікавиться, і якщо симпатія взаємна можна продовжити знайомство.

Не слід списувати з рахунку й пізнавальну функцію. Тут так же як у «ВК» можна продивлятися новини та публікувати їх. Також доступні групи, повідомлення і допомога адміністрації у разі виникнення запитань.

Подальші можливості

Основним завданням після запуску порталу соцмережі для розробників буде додавання можливості спілкування та слідкуванням за подіями друзів через додаток, який розробники обіцяють запустити найближчим часом.

Чекаємо з нетерпінням на старт мережі та все буде Україна!

Роман Влад, м.Львів

26 травня 2017?

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України