Війна рф проти України

“Вишки Бойка” – лише початок: у Криму розклеїли попередження для окупантів

У Криму затихлий опір окупантам піднімає голову. Так, партизани попередили загарбників, що підірвані нещодавно “вишки Бойка” у Чорному морі – це лише початок.

Невідомі розклеїли листівки по Алушті, Сімферополі та Керчі. У листівках – недвозначне попередження.

“Далі – більше”, – зазначили патріоти.

Текст проілюстрований видом на перекреслену червоною лінією Кримський міст.

 "Вышки Бойко" - только начало: по Крыму расклеили предупреждение. ФОТО

Нагадаємо, що у 2014 році Росія захопила бурові платформи “Чорноморнафтогазу”, так звані “вежі Бойка”. При цьому весь цей час окупанти використовували для спостереження над надводною обстановкою за допомогою радіотехнічної розвідки.

Окупаційна влада Криму заявила про завдання ЗСУ удару по вкрадених Росією бурових платформах Чорноморнафтогазу, які знаходяться в північно-західній частині Чорного моря.

Озброєння, яке Україна отримає від союзників, допоможе повернути всі окуповані Росією території. Крим та Донбас у тому числі, заявив міністр оборони України Резніков.

Одразу після Рамштайну-3 у Росії несподівано зробили Україні пропозицію. Нібито Росія зацікавлена ​​припинити бойові дії.

Військовий експерт Олег Жданов сказав, що було б непогано обмежити автомобільний рух Кримським мостом і важливо спробувати зруйнувати залізничну частину мосту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України