Авторські статті

Вище командування АТО прибуло на передовий командний пункт для керування військовими діями

   Командувач антитерористичної операції – генерал-лейтенант Сергій Попко (представник Міноборони в штабі Антитерористичного центру), разом зі штабом сектора “С” безпосередньо керує бойовими діями в районі Дебальцевської дуги.


Також для взаємодії на передовий командний пункт прибув перший заступник начальника Генерального штабу Геннадій Воробйов, щойно призначений Верховною Радою і президентом.
Я б не писав про це в якійсь іншій обстановці. Але одна справа, наказувати “триматися!”, Як це робить один відомий трагікомічний персонаж, і сидіти в бункері без зв’язку і без загрози бути відрізаним, і інша справа – коли командир бере на себе всі ризики за кожне своє рішення, і виконує свої прямі службові обов’язки з управління боєм.
Штаб повноцінний, зв’язок з військами стійкий, керування повністю зберігається. На передовій з автоматом Попко не ходить – але кожен командир з ним може зв’язатися, і настрій у військах під Дебальцевим командування бачить своїми очима.
Обстановка дуже складна, але наші війська гідно б’ються, і російські загони несуть такі втрати, що почали визнавати цей факт в інформаційних повідомленнях.
Командири перебувають разом з військами. Довіра – тільки з цього починається перемога підсумовує Юрий Бутусов.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України