Вище командування АТО прибуло на передовий командний пункт для керування військовими діями

   Командувач антитерористичної операції – генерал-лейтенант Сергій Попко (представник Міноборони в штабі Антитерористичного центру), разом зі штабом сектора “С” безпосередньо керує бойовими діями в районі Дебальцевської дуги.


Також для взаємодії на передовий командний пункт прибув перший заступник начальника Генерального штабу Геннадій Воробйов, щойно призначений Верховною Радою і президентом.
Я б не писав про це в якійсь іншій обстановці. Але одна справа, наказувати “триматися!”, Як це робить один відомий трагікомічний персонаж, і сидіти в бункері без зв’язку і без загрози бути відрізаним, і інша справа – коли командир бере на себе всі ризики за кожне своє рішення, і виконує свої прямі службові обов’язки з управління боєм.
Штаб повноцінний, зв’язок з військами стійкий, керування повністю зберігається. На передовій з автоматом Попко не ходить – але кожен командир з ним може зв’язатися, і настрій у військах під Дебальцевим командування бачить своїми очима.
Обстановка дуже складна, але наші війська гідно б’ються, і російські загони несуть такі втрати, що почали визнавати цей факт в інформаційних повідомленнях.
Командири перебувають разом з військами. Довіра – тільки з цього починається перемога підсумовує Юрий Бутусов.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh