Новини

Вироби з поліпропілену від компанії KONARD

Сучасні технології виробництва дозволяють створювати продукцію для масового користування з передових матеріалів. До них належить поліпропілен — лінійний вуглеводний полімер, який став різновидом пластику. Це універсальний матеріал для виготовлення труб, басейнів, жировловлювачів, повітроводів для вентиляції та ін. Компанія KONARD спеціалізується на виготовленні продукції з поліпропілену. На сайті  https://konard.ua/ua/ вказаний прайс на послуги, контакти менеджера для замовлення послуг.

Особливості та переваги матеріалу поліпропілен

Поліпропілен візуально нагадує пластмасу, проте відмінний від цього матеріалу. Це синтетичний термопластичний неполярний полімер з класу поліолефінів. У первинному вигляді має білий колір, проте легко піддається фарбуванню. Властивості матеріалу схожі до властивостей поліетилену, проте відрізняються тим, що поліпропілен більш жорсткий та твердий, не тріскається під напругою, витримує високі температури. Матеріал використовують для виготовлення чималого асортименту продукції завдяки основним властивостям:

  • Хімічна стійкість до інших компонентів.
  • Термостійкість.
  • Посилена жорсткість.
  • Хороший опір втомі.
  • Просте очищення.
  • Стійкість до стирання, згинів в одному й тому ж місці.

Сфера застосування поліпропілену

Сфера застосування поліпропілену настільки широка, що важко уявити, де його не використовують. Найчастіше полімер застосовують у харчовій промисловості. З нього виготовляють контейнери для їжі, пляшки, тару для зберігання продуктів, кришки. У автопромисловості матеріал використовують для виробництва бамперів до автомобілів, амортизаторів, деталей для облаштування салонів автомобілів.

У сфері електроніки неможливо обійтися без поліпропілену. Його можна зустріти в корпусах приладів, у комплектуючих до побутової техніки. Сьогодні у сфері будівництва неможливо обійтися без застосування передових технологій. Компанія KONARD виробляє із поліпропілену автономні каналізації для приватних будинків, басейни та гальванічні ванни, труби для водопостачання та вентиляційні шахти. Варто звернути увагу на погреби із пластику. Вони мають гарантію якості на довгий період експлуатації.

Компанія пропонує продукцію високої якості, комплексний підхід до виготовлення замовлень, розумні цінову політику. KONARD пропонує виклик майстра на об’єкт, виготовлення та встановлення обладнання. Зв’язатися з менеджером можна за контактними номерами телефонів чи замовити дзвінок на сайті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України