Економіка

Виробники з сертифікатом «Органік Стандарт» можуть експортувати свою продукцію до Великої Британії

ТОВ «Органік Стандарт» отримав визнання DEFRA, як органу сертифікації органічних продуктів до еквівалентного органічного стандарту Великої Британії.

Нагадаємо, Велика Британія після виходу зі складу Європейського Союзу розробляла своє національне законодавство щодо регулювання продукції в тому числі, зокрема імпорту. Саме через це з 1 січня 2023 року експорт органічної продукції до Великої Британії можливий лише за новими правилами.

Відповідно до цього, усі клієнти «Органік Стандарт» отримали змогу експортувати свою органічну продукцію до Великобританії з сертифікатом відповідно до вимог стандарту, еквівалентного регламентам ЄС.

«Хочу зазначити, що в Комплексній програмі підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021 – 2025 роки, одним з напрямів є фінансова підтримка суб’єктів підприємництва у сфері органічного виробництва у вигляді бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь», – про це інформувала директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України