Новини

Виробництво поліетиленових пакетів в Україні. Основні зміни на 2023-2024 рік

Технології виробництва поліетиленових пакетів

Сучасне виробництво поліетиленових пакетів передбачає використання сучасного обладнання, європейських технологій, а також високоякісної сировини. Тільки таким чином можна досягти кращого результату без шлюбу.

Довговічні поліетиленові пакети стійкі до вологи та пилу, сонячних променів, різних агресивних середовищ, відрізняються міцністю та універсальністю у використанні.

Зазначимо, що далеко не вся продукція виготовляється за напрацьованою схемою. Виробництво поліетиленових пакетів передбачає використання різних матеріалів:

 • ПВД. Виготовляється під високим тиском, тому йому характерні менша щільність і міцність. Виготовлені з поліетилену високого тиску кульки гладкі на дотик, еластичні – тобто, коли зовнішні характеристики важливіші за якісні.
 • ПНД. Кульки з ПНД шарудять і виходять непрозорими. Попри це, продукція досить надійна, міцна, що має високу вантажопідйомність.
 • ПСД. Поліетилен середнього тиску передбачає комбінацію із двох попередніх матеріалів. Конкретні пропорції визначають, які характеристики будуть переважати в продукції.

Технологічні відмінності виробництва пакетів полягають у етапах виготовлення:

 1. матеріал у гранулах засипається в екструдер, де під впливом високих температур він розправляється до в’язкої консистенції;
 2. отриманий матеріал роздмухується у вигляді рукава, спеціальні валики додадуть бокові складки;
 3. щоб подальшу обробку зробити простішим, рукав розрізається на дві частини;
 4. далі відбувається автоматичне обрізання заготовок до необхідних параметрів та намотування в рулони;
 5. нарізний верстат формує фальці та розміри пакетів;
 6. далі запаюються шви, продукція фасується та відправляється замовнику.

Зазначимо, що брендування пакетів може здійснюватися і в процесі виготовлення, і вже після нього.

Так що ж чекає поліетиленову продукцію у 2024 році?

Поліетиленові пакети в Україні не втратить своєї актуальності у 2024 році – це точно, однак і біорозкладаються стануть ще популярнішими. Одночасно відмовитися від поліетилену – дуже болісно, особливо у сучасних реаліях нашої країни. Однак, де це можливо, слід використовувати біорозкладні.

У чому відмінність поліетиленових пакетів від біо? Останні доступні для компостування, тобто повної переробки, у домашніх умовах. Нехай для цього й будуть потрібні спеціальні засоби, проте вони доступні кожному. У промислових масштабах виділяються окремі полігони для компостування.

Поліетиленові ж пакети знищити повністю, без шкоди навколишньому середовищу, неможливо – лише переробка. Термін розкладання поліетиленової продукції складає 400 років.

Як можна замовити виробництво пакетів під свій бренд?

Виробництво поліетиленових пакетів важливо замовляти у професіоналів своєї справи, оскільки:

 • гарантія якості за рахунок використання кращого обладнання, технологій та сировини. Це зводить шлюб до нуля;
 • довговічна продукція, яка приваблює не лише своїм зовнішнім виглядом, а й характеристиками;
 • індивідуальна розробка макета для подальшого друку логотипів, зображення для маркетингових цілей.

Замовити виробництво пакетів у професіоналів досить просто – потрібно лише знайти сайт торгової марки МПАК. Тут представлені усі необхідні контакти. Зв’яжіться для отримання детальнішої консультації.

Вибирайте для себе та свого бізнесу найкращу упаковку – вибирайте МПАК!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України