Вирішення конфлікту з журналістами в силовий спосіб є неприпустимим

В партії “УДАР” наголошують на неприпустимості тиску на ЗМІ під будь-якими приводами і засуджують всіляки спроби вирішувати конфлікти з журналістами із застосуванням сили. Про це заявила народний депутат від “УДАРу” Ірина Геращенко, коментуючи силовий тиск на керівника Національної телекомпанії України з боку деяких народних депутатів.

“Керівництво УТ-1 впроваджувало цензуру на каналі і було причетне до спотворення картинки української дійсності, тому повинне було давно подати у відставку. Але вирішення питання в силовий спосіб дискредитує і нову владу, і статус народного депутата”, – наголосила Ірина Геращенко. Вона зауважила, що це підриває довіру суспільства і журналістів до дій влади і її намірів, зокрема, в питаннях кадрової політики.

“Ми ще кілька місяців тому зверталися до колишнього керівництва Генпрокуратури з вимогою порушити справу за фактом цензури на державному каналі, де за гроші платників податків щодня брехали громадянам України про ситуацію в країні. І сьогодні варто цю справу відкрити і дати оцінку впровадженню цензури. Але так само має бути дана оцінка діям тих народних депутатів, які дозволили собі в брутальний спосіб “звільняти” керівницвто УТ -1″, – додала Ірина Геращенко.

Comments

0 comments

One comment

  1. З першого погляду ніби все правильно – такі ми законники, так усе хочемо по справедливості. Ющенко теж так хотів. Регіонали все поміняли за два тижні на свою користь, навіть начальників жеків на Одещину привезли з Донецька. І перемогли. Не по закону? Так, безперечно. Але нині надворі війна, а ми ще два роки збираємось “по закону” звільняти негідників. І в той же час з опозиції, майдану кричать, що на важливих постах – негідники, янучари, комуняки. Так по закону ж! Тепер треба, щоб прокуратура всіх їх перевірила, суди прийнгяли рішення, й аж тоді…

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh