Авторські статті

Вирішення конфлікту з журналістами в силовий спосіб є неприпустимим

В партії “УДАР” наголошують на неприпустимості тиску на ЗМІ під будь-якими приводами і засуджують всіляки спроби вирішувати конфлікти з журналістами із застосуванням сили. Про це заявила народний депутат від “УДАРу” Ірина Геращенко, коментуючи силовий тиск на керівника Національної телекомпанії України з боку деяких народних депутатів.

“Керівництво УТ-1 впроваджувало цензуру на каналі і було причетне до спотворення картинки української дійсності, тому повинне було давно подати у відставку. Але вирішення питання в силовий спосіб дискредитує і нову владу, і статус народного депутата”, – наголосила Ірина Геращенко. Вона зауважила, що це підриває довіру суспільства і журналістів до дій влади і її намірів, зокрема, в питаннях кадрової політики.

“Ми ще кілька місяців тому зверталися до колишнього керівництва Генпрокуратури з вимогою порушити справу за фактом цензури на державному каналі, де за гроші платників податків щодня брехали громадянам України про ситуацію в країні. І сьогодні варто цю справу відкрити і дати оцінку впровадженню цензури. Але так само має бути дана оцінка діям тих народних депутатів, які дозволили собі в брутальний спосіб “звільняти” керівницвто УТ -1″, – додала Ірина Геращенко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. З першого погляду ніби все правильно – такі ми законники, так усе хочемо по справедливості. Ющенко теж так хотів. Регіонали все поміняли за два тижні на свою користь, навіть начальників жеків на Одещину привезли з Донецька. І перемогли. Не по закону? Так, безперечно. Але нині надворі війна, а ми ще два роки збираємось “по закону” звільняти негідників. І в той же час з опозиції, майдану кричать, що на важливих постах – негідники, янучари, комуняки. Так по закону ж! Тепер треба, щоб прокуратура всіх їх перевірила, суди прийнгяли рішення, й аж тоді…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.