Авторські статті

Випускники Академії СБУ проходять курс тактичної медицини за стандартами НАТО

У Службі безпеки України показали представникам провідних ЗМІ, як випускники Національної академії СБ України проходять підготовку з тактичної медицини за стандартами НАТО.

15 травня ц.р. на навчальній базі відомчого вишу пройшли практичні тренування з надання невідкладної медичної допомоги на «полі бою».
Майбутні офіцери вправлялися у накладанні пов?язок, транспортуванні «поранених», використанні індивідуальних аптечок першої допомоги, надавали само- та взаємодопомогу постраждалим в умовах бойових дій, використовуючи вміння та навички, здобуті під час курсу тактичної медицини.
«Унікальність цього курсу у тому, що наші медичні працівники, опанувавши методики натівських лікарів, навчають молодь, яка вже завтра поповнить лави вітчизняної спецслужби. Всі викладачі-інструктори підготовлені та відповідно сертифіковані з питань тактичної медицини за стандартами ТССС (Tactical Combat Casualty Care)» – розповіла керівник Військово-медичного управління СБУ Людмила Шугалей.
Заняття пройшли успішно, всі курсанти виконали бойову задачу та непрості завдання медичних інструкторів. Зі слів випускників, саме на таких заняттях майбутні офіцери розуміють, наскільки важливе надійне плече товариша і що їхній головний обов?язок – забезпечити результативність спецоперацій та зберегти особовий склад.


Прес-центр СБ України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України