Війна РФ проти України

Випробування дрона-камікадзе ST-35 “Грім” із бойовою частиною заплановано на літо 2022 року

Робота над створенням вітчизняного високоточного боєприпасу, що барражує (або дрона-камікадзе) ST-35 “Грім”, який розробляє приватна компанія НВП “Атлон Авіа”, переходить у фінальну стадію

Попередні терміни та заплановані етапи випробувань окреслив в інтерв’ю “Донбас Реалії” директор НВП “Атлон Авіа” Артем В’юнік.

“Наразі вирішуються два питання – завершується робота над бойовою частиною, яку проводить Завод “Артем” (ДАХК “Артем”). У нас погоджено технічне завдання і ця робота вже почалася кілька місяців тому. Також ми завершуємо роботу над системою наведення”, – зазначив він. він.

За словами голови приватного підприємства, повністю готовим до повноцінних бойових випробувань вітчизняний ударний БПАК буде приблизно в середині наступного року.

“Я думаю, що десь навесні наступного року ми вийдемо на попередні випробування. І “Артем”, зі своєю бойовою частиною, і ми зі своєю частиною. І думаю, що десь, напевно, влітку ми проведемо випробування не тільки з інертними БЗ, але й з бойовими”, – наголосив Артем В’юник.

Над створенням українського дрону-камікадзе працює кооперація приватних та державних підприємств.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України