Авторські статті

Вихідні в Україні обіцяють бути морозними

Найхолоднішою очікується північна частина України та північний схід

Про це повідомила Наталка Діденко.

У нічні години температура повітря там досягатиме -10-15 градусів, у ніч на неділю місцями -15-22 градуси. Вдень у суботу щипатимуть за щоки -4-9 градусів, у неділю -9-12 градусів. Карта 2.

На решті території України вночі температура повітря коливатиметься в межах -4-10 градусів, у центральній частині -9-15 градусів, вдень у суботу -1-6 градусів, у неділю -4-9 градусів.

Південна частина, традиційно, буде теплішою. Вдень 6-го лютого близько нуля, у неділю на Півдні очікуються переважно “мінуси”. Закарпаття та Крим втримають протягом дня +2+5 градусів.

Опади

Антициклон Gizela (карта 1)зумовить переважно суху погоду на значній частині території. Проте 6-го лютого передбачається сніг на Півдні та південному заході, а 7-го лютого сніг пройде в усій західній частині.

На Закарпатті та на півдні Криму – ймовірний дощ.

У Києві вихідними буде морозно. У суботу вночі -10-12, вдень -5-7 градусів. У неділю мороз посилиться, вночі -15-17, вдень -9-12 градусів.
Суттєві опади впродовж 6-7 лютого в Києві – навряд.

А ось у понеділок західний циклон із атмосферними фронтами принесе чергові снігопади. Не забувайте про ожеледицю на дорогах та тротуарах!

В умовах карантину та морозів всі ми вимушено опиняємося в обмеженому просторі. Більшає можливостей та часу для подорожей соцмережами.

Тому, перш ніж щось написати, голосно рахуємо до десяти, прогулюємося на кухню за чаєм, пундиком чи яблучком і лише потім щось пишемо.

Ну, й звичайно, стежимо уважно за свіжими прогнозами погоди)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України