Вихованці Військово-морського ліцею здійснили вихід в море. Фото

   43 вихованці Військово-морського ліцею, передислокованого з тимчасово окупованого міста Севастополь в Одесу, в рамках проходження навчальної практики здійснили одноденний вихід в море на морському катері «Іллічівськ» Західної військово-морської бази Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

За інформацією заступника начальника ліцею — керівника морської практики капітана 2 рангу Сергія Плехуна, цей захід з учнями 10 класу ліцею проводиться з 2 по 13 червня.

— Під час виходу в море на «Іллічівську» ліцеїсти закріпили на практиці теоретичні знання, відпрацювали функціональні обов’язки матроса надводного корабля, а також набули знань та первинних навичок зі штурманської підготовки тощо, — розповів капітан 2 рангу Сергій Плехун. Крім того, з ліцеїстами проведено кілька тренувань, зокрема, з виконання обов’язків сигнальника, з розгортання аварійного поста управління кермом та інші.

Як також повідомив заступник начальника ліцею, в ході навчальної практики на навчальному катері «Нова Каховка» ліцеїсти вивчають повсякденну організацію корабля, виконують обов’язки вахтових, здають заліки.

Подібна практика з фактичним виходом ліцеїстів в море проводиться вже вдруге після передислокації навчального закладу. Як повідомлялося, минулого року ліцеїсти практикувалися на навчальному катері «Сміла», а в море виходили на катері зв’язку «Південний».

Міністр оборони України

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh