Авторські статті

Вихованці Військово-морського ліцею здійснили вихід в море. Фото

   43 вихованці Військово-морського ліцею, передислокованого з тимчасово окупованого міста Севастополь в Одесу, в рамках проходження навчальної практики здійснили одноденний вихід в море на морському катері «Іллічівськ» Західної військово-морської бази Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

За інформацією заступника начальника ліцею — керівника морської практики капітана 2 рангу Сергія Плехуна, цей захід з учнями 10 класу ліцею проводиться з 2 по 13 червня.

— Під час виходу в море на «Іллічівську» ліцеїсти закріпили на практиці теоретичні знання, відпрацювали функціональні обов’язки матроса надводного корабля, а також набули знань та первинних навичок зі штурманської підготовки тощо, — розповів капітан 2 рангу Сергій Плехун. Крім того, з ліцеїстами проведено кілька тренувань, зокрема, з виконання обов’язків сигнальника, з розгортання аварійного поста управління кермом та інші.

Як також повідомив заступник начальника ліцею, в ході навчальної практики на навчальному катері «Нова Каховка» ліцеїсти вивчають повсякденну організацію корабля, виконують обов’язки вахтових, здають заліки.

Подібна практика з фактичним виходом ліцеїстів в море проводиться вже вдруге після передислокації навчального закладу. Як повідомлялося, минулого року ліцеїсти практикувалися на навчальному катері «Сміла», а в море виходили на катері зв’язку «Південний».

Міністр оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України