Види квартирного ремонту

Ремонт квартир розділяється на 3 види:

1) Косметичний.

2) Капітальний.

3) Євроремонт.

Косметичний ремонт
Косметичний ремонт квартир або офісів включає наступні види робіт: фарбування стель і стін, настил лінолеуму, ковроліну, укладання ламінату, обклеювання стін шпалерами, заміна дверей. Матеріали дял будь якого ремонту Ви можете підібрати самі, або скористатися рекомендаціями фахівців у розділі-http://dogvozdya.ru, це допоможе Вам зробити правильний вибір і  заощадити час.

Перевага косметичного ремонту квартири полягає в коротких термінах і доступною ціною. Складні ремонтно-оздоблювальні роботи та детальне проектування в цьому випадку проводити не обов’язково.

Косметичний ремонт коштує недорого.

 

Капітальний ремонт
Капітальний ремонт включає наступні види робіт: демонтажні роботи, вирівнювання стін і стель, обклеювання стін шпалерами, монтаж обраної стелі, настил підлогового покриття (в тому числі з підігрівом), заміна всієї електрики з перенесенням, облицювання новою плиткою, заміна всіх труб, сантехніки та дверей в квартирі.

Капітальний ремонт квартири необхідно проводити раз в 4-5 років. Психологи доводять необхідність проведення ремонтних робіт тим, що людині потрібно міняти обстановку у будинку.

Після того, як буде проведено ремонт приміщень, Ви отримаєте абсолютно нові кімнати, стелі (гіпсокартонні багаторівневі з вбудованими світлоприладами), підлоги (утеплені і звукоізолюючі) та інші нововведення. Використовувані при проведенні ремонтних робіт матеріали, можуть бути самі різні, на вибір клієнта. Робота виконується якісно і в строк.

Євро ремонт
Євроремонт «все включено» включає все: від демонтажних робіт до винесення сміття, причому проводиться заміна всіх систем забезпечення комфортності житла і монтаж інноваційних залежно від вимог замовника. Якщо Ви плануєте оновити дизайн, обробка приміщення повинна бути продумана і проведена відповідно до обраного дизайн-проекта.

Роботи проводяться в кілька етапів, контрольованих виконробом і при бажанні Замовником. Обов’язково складається договір, кошторис і підписується акт приймання виконаних робіт.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh