Новини

Види квартирного ремонту

1Ремонт квартир розділяється на 3 види:

1) Косметичний.

2) Капітальний.

3) Євроремонт.

Косметичний ремонт
Косметичний ремонт квартир або офісів включає наступні види робіт: фарбування стель і стін, настил лінолеуму, ковроліну, укладання ламінату, обклеювання стін шпалерами, заміна дверей. Матеріали дял будь якого ремонту Ви можете підібрати самі, або скористатися рекомендаціями фахівців у розділі-http://dogvozdya.ru, це допоможе Вам зробити правильний вибір і  заощадити час.

Перевага косметичного ремонту квартири полягає в коротких термінах і доступною ціною. Складні ремонтно-оздоблювальні роботи та детальне проектування в цьому випадку проводити не обов’язково.

Косметичний ремонт коштує недорого.

 

Капітальний ремонт
Капітальний ремонт включає наступні види робіт: демонтажні роботи, вирівнювання стін і стель, обклеювання стін шпалерами, монтаж обраної стелі, настил підлогового покриття (в тому числі з підігрівом), заміна всієї електрики з перенесенням, облицювання новою плиткою, заміна всіх труб, сантехніки та дверей в квартирі.

Капітальний ремонт квартири необхідно проводити раз в 4-5 років. Психологи доводять необхідність проведення ремонтних робіт тим, що людині потрібно міняти обстановку у будинку.

Після того, як буде проведено ремонт приміщень, Ви отримаєте абсолютно нові кімнати, стелі (гіпсокартонні багаторівневі з вбудованими світлоприладами), підлоги (утеплені і звукоізолюючі) та інші нововведення. Використовувані при проведенні ремонтних робіт матеріали, можуть бути самі різні, на вибір клієнта. Робота виконується якісно і в строк.

Євро ремонт
Євроремонт «все включено» включає все: від демонтажних робіт до винесення сміття, причому проводиться заміна всіх систем забезпечення комфортності житла і монтаж інноваційних залежно від вимог замовника. Якщо Ви плануєте оновити дизайн, обробка приміщення повинна бути продумана і проведена відповідно до обраного дизайн-проекта.

Роботи проводяться в кілька етапів, контрольованих виконробом і при бажанні Замовником. Обов’язково складається договір, кошторис і підписується акт приймання виконаних робіт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України