Техно

Види будівельного піску

На кожному будівельному майданчику є багато важливих матеріалів. Коли починається будівництво, необхідно отримати необхідні елементи на кожному з його етапів. Ми починаємо з фундаментів, нам потрібні конкретні блоки, армування сталі тощо. Кожна наступна фаза будівництва вимагає інвестицій в цеглу, цемент та вапно. Кладка дахів вимагає інших видів матеріалу.

Вся конструкція не зможе відбутися без одного, надзвичайно важливого елемента. Це будівельний пісок. Він відіграє важливу роль у процесі будівництва кожного будинку або, наприклад, створення нової дороги. Якщо вам потрібно купити якісний пісок у Івано-Франківську, завітайте на наш сайт https://ifbud.if.ua/ і ми запропонуємо вам найкращі ціни та умови.

Які є види будівельного піску

Перший тип – пісок промитий розміром 0-2 мм. Він одержується безпосередньо з родовища шляхом полоскання, звідси і назва. Його перевагою є високий вміст у ньому кремнезему, тому він так часто використовується у будівництві. Призначений даний матеріал для проведення спеціалізованих інженерних робіт. Крім того, він використовується для виготовлення високоякісних бетонів та бетонних виробів.

Інший тип – гравійний пісок. Це найчастіше використовується для створення фільтраційних шарів при будівництві автострад та очисних споруд. Цей матеріал ідеально підходить для заміни грунту для складних будівельних об’єктів.

Гравій розміром 2-8 мм містить багато кремнезему, без сірководню та сполук заліза. Його параметри дозволяють виготовляти ідеальні бетони, бетонну фурнітуру, а також збірні бетонні вироби з невеликими розмірами.

Другий, важливий тип 8-16 мм гравій. Як описано вище, він характеризується високим вмістом кремнезему та низькими кількостями заліза та сірки. Різниця полягає в тому, що вона використовується для виробництва великогабаритних збірних елементів у будівництві.

Незалежно від того, який тип будівлі буде будуватись, завжди потрібні тільки першокласні матеріали. Це також стосується будівельного піску. Ми можемо адаптувати його до виду виконаної роботи. Це необхідно при будівництві підбаластів та інженерних робіт. Такий тип сипучого матеріалу, як гравій, відіграє важливу роль при проведенні різноманітних будівельних робіт.

Тільки висока якість піску дозволить досягти успіху проекту. Такий товар можна знайти в широкому асортименті в нашому магазині за найнижчими цінами з доставкою по Україні.

Джерело – сайт компанії “Ifbud”

Конт. тел. для замовлення матеріалів +38 095 450 69 05

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.