Спорт

Вибираємо жіночі парфуми. Що потрібно знати?

Вибираємо жіночі парфуми
Вибираємо жіночі парфуми

Жіноча парфумерія… Для когось це професія, для когось- сенс життя, для когось- складний вибір. Дійсно, вибір важкий, якщо ви — чоловік і хочете підібрати прекрасний зразок жіночої парфумерії вашої улюбленої жінки.

Жіноча парфумерія настільки різноманітна, що, не знаючи уподобань жінки, важко не помилитися у даному питанні. У цій статті ми вустами самих жінок дамо поради чоловікам, як правильно вибирати і дарувати жіночу парфумерію. На основі висловлювань жінок ми сформулювали 7 порад, які допоможуть чоловікові правильно вибрати парфуми або туалетну воду.

Порада 1: Жінки зазвичай не проти, якщо їм дарують їх улюблену парфумерію. Так що сміливо вибирайте парфуми або туалетну воду, якою користується ваша улюблена. Великий вибір духів пропонує інтернет-магазин Aromateque. Наприклад, Молекула духи – остання розробка спеціалістів. Духи володіють витонченим букетом, який обов’язково оцінить ваша кохана.

Порада 2: Якщо ви хочете подарувати якісь нові парфуми, ви повинні знати, які ноти в ароматах воліє жінка. Наприклад, якщо дівчина любить свіжі квіткові ноти, то необхідно підбирати саме ці. Якщо ви не впевнені самі, зверніться до консультантів інтернет-магазину (ICQ, телефон і т. д.) — вам обов’язково допоможуть.

Порада 3: Парфумерія повинна бути оригінальною і мати гідну ціну. Якщо ви хочете заощадити, то краще відмовитися від цього наміру, так як ніщо так не ображає жінку, як жадібність коханого. Вибирайте парфуми у перевірених продавців, можливо, парфумерія буде дещо дорожче, ніж на ринку за рогом, але зате високої якості від відомого виробника.

Порада 4: Можна звернути увагу на те, які парфуми закінчуються у вашої коханої, і подарувати їй такі ж — вашій жінці буде приємно не тільки те, що ви піднесли їй улюблені духи, але і вашу увагу до неї (ви ж помітили, що її духи закінчуються! ).

Порада 5: При виборі духів (особливо нових) не слід гнатися за обсягами, краще вибрати невеликий обсяг флакони з духами (50-60 мл). Можливо, жінка може до них охолонути, але їй буде шкода, що вони не використовувалися. А, даруючи її улюблені парфуми в невеликих флаконах, ви частіше будете робити їй приємне (парфуми у флаконах невеликих обсягів швидше закінчується, а це хороша можливість надати в черговий раз увагу коханої).

Порада 6: Щоб з’ясувати уподобання жінки, як би ненароком попросіть її допомогти вам вибрати туалетну воду, і в ході процесу подивіться разом і жіночу парфумерію, проявіть зацікавленість, поспостерігайте, обговоріть новинки, з’ясуйте інтереси. Це прекрасний спосіб подарувати своїй жінці новинки парфумерії, які її дійсно цікавлять.

Порада 7: Використовуйте всі шанси, щоб зробити несподіваний і приємний подарунок. Наприклад, доставка гарно упакованої та якісної парфумерії на роботу. Ну яка жінка відмовиться від можливості блиснути перед колегами-жінками або подружками? Для цієї мети прекрасно підходять інтернет-магазини, які спеціалізуються на доставці парфумерії в необхідне вам місце і час.

Шановні чоловіки! Жіноча парфумерія — унікальний, загадковий світ, але ми впевнені, що завдяки нашим порадам ви зумієте зорієнтуватися в ньому і зробити прекрасний подарунок своїй коханій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України