Авторські статті

Вибираємо вишиванку для жінки

Прекрасній половині дуже подобаються вишиті сорочки та сукні. Так що питання, пов’язані з вибором вишитій жіночого одягу, можна назвати зараз актуальними. Тим більше що бажаючим купити жіночий вишиванку часом непросто визначитися з фасоном, тканиною, візерунком, розміром та іншими деталями.
Подивившись асортимент сорочок, ви відзначите, що ціни на них дуже відрізняються.  Вишиванка жіноча від Етнодім може вартувати як двісті гривень, так і 2000. Такий розкид цін обумовлений тканиною та обсягами вишивки, витратами сил майстрині. Машинну вишивку оцінюють дешевше, ніж ручну. Хоча нерідко на перший погляд складно сказати, що сорочка вишита на машині.

До речі, ручну роботу також оцінюють по-різному. Майстриня може вишивати по полотну або ж просто пришити до тканини вставки вишивки. Якщо ви не обмежені в засобах, то вибирайте ручну вишивку по полотну. Така вишиванка найбільш схожа на автентичний варіант.

Вартість сорочки обумовлена ??і матеріалами. Колись вишитий одяг був зроблений лише з натуральної тканини. Зараз вибір матеріалів для сорочок досить обширний. Вишиванка з смесовой або синтетичної тканини буде коштувати набагато менше ніж з натуральної. Але вибираючи натуральну тканину, ви отримаєте більш приємну на дотик сорочку, яка добре пропускає повітря, вбирає вологу і зберігає тепло. Однак не забудьте, що такий виріб вимагає більш дбайливого і обережного догляду, ніж синтетичне полотно.

Компромісний вибір – вишиванка з тканини, в якій є і натуральні, і штучні волокна. Догляд за такою сорочкою не настільки складний, як за натуральною тканиною, а якість, гарний вигляд і доступна вартість вельми привертають споживача.

При виборі забарвлення вишиванки для жінки враховуйте, що молодим дівчатам більше підійде яскраве виріб. Якщо перед вами завдання купити вишиванку в Києві для жінки у віці, придивіться до сорочок з приглушеними тонами. Враховуйте і орнаменти на вишиванках. Вони відрізняються в залежності від віку та сімейного стану власниці.

Жіночі сорочки нерідко прикрашають квадратами, хвилями, зубцями, квітами, ягодами. Також до традиційних для жіночих сорочок узорам відносять Х (цей символ означає врожайність) і фігуру Берегині. Для незаміжньої дівчини купите сорочку, вишиту квітами. Якщо у жінки є діти, варто вибрати виріб, на якому зображені ягоди і плоди.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України