Техно

Вибираємо унітаз – інсталяція Grohe

Унітаз – один з найважливіших предметів ужитку в усьому домі. До його вибору варто поставитися дуже серйозно, приділити чимало часу, для того щоб надалі він зміг порадувати вас якістю і дизайном. Багато людей при виборі і покупці унітаза відчувають деякі труднощі.

Спочатку варто дотримуватися деяких правил: щоб він був зручний у застосуванні, його прибирання та чистка не викликала труднощів, повинен підходити всім членам сім’ї по зростанню. На сьогоднішній день на ринку сантехніки представлено величезну кількість моделей унітазів, тому визначитися стало дуже складно.

Для простоти і зручності розповімо про двох основних видах — це підлоговий унітаз підвісний. Зупинимося детальніше про підлогових унітазів. Це найпоширеніший тип сантехніки, його можна зустріти практично в кожному будинку і квартирі. При установці такого унітазу не потрібно ніяких додаткових інструментів або пристроїв, дуже проста як в обслуговуванні, так і в експлуатації.

Один з плюсів підлогових моделей у тому, що до нього можна підібрати абсолютно будь-зливний бачок, це допоможе підтримати ваш індивідуальний дизайн, створений у ванній кімнаті.

Бачок і сам унітаз можуть бути виконані як у вигляді моноблока, так і роздільно.

Моноблочні моделі поступаю в продаж відразу з заводу-виробника — «цільні». У цьому є своя перевага, такі моделі практично ніколи не протікають. Звичайно, вони займають чимало місця, оскільки мають великі габарити, але зате вони дуже прості і лаконічні, відмінно вписуються в будь-який дизайн.

інсталяція Grohe
інсталяція Grohe

Підлогові унітази з окремим бачком називають «компакт». Вони відрізняються тільки системою зливу і видами наповнення. Їх перевага полягає в тому, що їх запросто можна монтувати в домашніх умовах навіть не маючи спеціальних навичок. Для людей, які намагаються максимально заощадити простір, зливний бачок можна вмонтувати в стіну.Підлогові унітази мають два види системи змиву: змив під кутом, горизонтальний і вертикальний. При виборі даної функції обов’язково дізнайтеся, як прокладені комунікації у вашій квартирі або будинку. Тепер зупинимося на підвісній унітазі. Це більш нові та сучасні моделі унітазів. Вважається, що вони по максимуму економлять місце у ванній кімнаті, але з цим твердженням можна посперечатися, оскільки заощаджений простір малопомітно, його не багато. Зливний бачок монтується в стіну, а для цього теж знадобиться якийсь простір. Один значний плюс підвісних туалетів в тому, що під ним дуже легко прибирати, так як ніжка повністю відсутня. Даний вид конструкції дуже міцно закріплюється в стіні за допомогою системи інсталяції і потужної рами, яка закріплюється до стіни і підлогу. Вся ця система і утримує унітаз разом з людиною. Мінус навісного туалету в його «крихкості», наприклад, якщо в гості завітав чоловік — рекордсмен з поїдання пончиків, хот – догів або гамбургерів. Відверто кажучи, дана конструкція витримує вагу до 400 кг, і це перевірено сотнями тисяч людей, які щодня користуються такою моделлю (так стверджують виробники). Ще один плюс навісного унітазу в тому, що зливного бочка, як і ніжки, немає. Він монтується в стіну, зовні залишається тільки кнопка для зливу. Практично 70 см не будуть заважати, за рахунок чого ваша ванна кімната може стати візуально набагато більше. Великий вибір унітазів ви можете знайти на сайте інтернет-магазину Стевіан. На сайті працює зручна система пошуку та он-лайн консультація. Доставка унітазів здійснюється по всій території України.

Якщо ви вирішили придбати унітаз і вже визначилися з виробником, то вам слід звернути увагу на такі моменти :

  1. розмір і форма чаші;
  2. зливний бачок;
  3. механізм зливу;
  4. основний складовий матеріал унітазу;

Розмір і форма унітазу підбирається до кожної ванній кімнаті індивідуально. Визначтеся спочатку з розміром. Коли підете в магазин, не соромтеся, присядьте зверху обраної моделі, визначте необхідну для вас висоту і ширину сантехніки. Під час проведення «експерименту» ви повинні відчути комфорт, щоб ноги не звисали, а міцно стояли на підлозі, при цьому напруги в м’язах бути не повинно.

При покупці зверніть увагу на ширину ободком унітаза, вона не повинна бути занадто вузькою, оскільки може викликати неприємне відчуття, як ніби ви сидите на чомусь гострому. Але і не повинна бути занадто широкою, щоб не перетискати ноги. Чаші унітазу дуже різноманітні за своєю формою, основні з них: воронкоподібні, тарілчасті, козиркові. Воронкоподібні чаші виконані у вигляді воронки, по колу якій стікає вода. Іноді під час зливу відчувається попадання бризок.

Найпоширеніші чаші — козиркові. Вони прості і зручні в експлуатації. Чаша виконана у вигляді платформи, розташованої під певним кутом, що закінчується спеціальної лункою. Така будова не дасть вам можливості випробувати неприємні відчуття під час зливу води. Тарілчасті форми менш популярні, але також приємні в експлуатації, як і інші чаші. Бачок унітазу і механізм змиву – один з найважливіших компонентів усієї конструкції. Тому варто поставитися серйозно до вибору цього елемента. Зливні бачки бувають високопідвісні, низкопідвісні і вмонтовані в стіну. Найбільш популярні і зручні в застосуванні залишаються низкопідвісні зливні бачки. Їх просто встановити і в подальшому за ними доглядати.

При виборі зливного бачка, перш за все, зверніть увагу на пристрій вашої ванної кімнати, після визначте, який варіант вам підходить найкраще. Зливні механізми мають безлічі варіантів виконання: зливна ручка, одне – двокнопочні механізм. Найбільш зручний вважається двокнопочний механізм, з ним можна відрегулювати потік води. Одна кнопка великий обсяг, друга кнопка малий обсяг, хороша можливість для економії води.

Довше прослужить бачок з металевими деталями всередині. Для основи під унітаз зараз використовують дуже міцні сучасні матеріали – це фаянс і фосфор, останній вважаєте найбільш міцний і довговічний у використанні.

Виробники пропонують великий вибір кольорової гами, кожен покупець може вибрати абсолютно будь-яке забарвлення, відштовхуючись від інтер’єру своєї ванної кімнати. Ринок сантехніки переповнений пропозиціями з продажу унітазів. Моделі унітазів виробляють різні країни, як вітчизняні, так і зарубіжні. Найбільш якісно себе зарекомендували такі бренди : Villeroy&Boch, Standard, Kohler, Gustavberg, Keramag. Країни, які випускають найбільш надійні та якісні унітази: Швеція (лідер продажів), Фінляндія. Елітні виробники: Італія, Іспанія, Німеччина, Австралія

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України