Техно

Вибираємо світлодіодний прожектор – характеристики, ціни

Прожектор на основі світлодіодів знайшов своє застосування в багатьох галузях діяльності людини. З кожним днем ця продукція стає ще більш надійною, міцною і стійкою до різного роду пошкоджень. Такі вироби день у день розширюють горизонти для їх застосування, чудово виконуючи поставлені завдання. До основних сфер, в яких використовується прожектор світлодіодний, відносяться:

  • промислове підприємство;
  • об’єкти ЖКГ;
  • жилі приміщення;
  • басейни і фонтани;
  • адміністративні будівлі.

Це далеко не весь перелік, де може бути використана дана освітлювальна апаратура. За рахунок простоти монтажу, мобільності, а також відмінних характеристик міцності і експлуатаційних характеристик прожектори часто встановлюються в театрах, на пішохідних доріжках і вздовж проїжджої частини.

Який прожектор світлодіодний купити?

Розглянуті вироби представлені на ринку в широкому асортименті. Придбати освітлювальний прилад можна в залежності від його виду і форми. Однак головною умовою для правильного вибору є відповідність пристрою необхідним характеристикам, а також облік факторів, які будуть впливати на обладнання. В кінцевому підсумку віддати перевагу слід найбільш стійкою і функціональної при розміщенні на тому чи іншому об’єкті моделі.

Залежно від призначення прожектор світлодіодний купити можна матричний, лінійний або підводний. Так, для підсвічування зовнішньої реклами, створення красивого візуального ефекту при підсвічуванні різних споруд підійдуть матричні моделі цього пристрою. Вони стійкі до вібрацій, різних погодних умов і відрізняються мінімальним виділенням тепла в навколишнє середовище.

Лінійні LED прожектори мають вигляд прямої лінійної плати. Такий пристрій не займає багато місця і, незважаючи на свою компактність, має хорошу дальність світіння. Неймовірну красу здатні подарувати підводні пристрої для освітлення. Такий світлодіодний прожектор купити слід для декорування басейнів, фонтанів, гідромасажних ванн. Вони допоможуть привнести вишуканість і багатство як в будь-яке приміщення, так і при обладнанні ландшафтних територій.

Прожектори світлодіодні купити в Києві

Головним достоїнством даних елементів освітлення перед газорозрядними, натрієвими і металогалогенними прожекторами є чудове поєднання економії електроенергії і яскравого потоку світла. Дане LED пристрій має ті ж унікальними характеристиками, що і світлодіодні лампи. Це і високий термін служби, і стійкість до перепадів напруги, і блискавичне включення при запуску, і неісчісляемимі запас включень і виключень. До вищепереліченого слід додати і наявність антивандального захисту за рахунок корпусу, виконаного з стійких до ударів матеріалів і посиленого ребрами жорсткості. Встановивши прожектори світлодіодні, Київ набуває стійкі до корозії, бруду і пилу пристрої, які дозволять вигідно підкреслити як красу вулиць столиці, так і міць мостів і будівель!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України