Новини

Вибираємо шафу-купе з професіоналами!

шафа-купе для дому
шафа-купе для дому

Шафи, які економлять ваш корисний простір, презентабельно виглядають і вартують в розумних межах, сьогодні особливо популярні. Такі купе виробляє безліч компаній. І напевно серед ваших знайомих є ті, хто розхвалює подібне придбання. Можливо, ви зустрічали і незадоволених. Як вибрати шафу-купе, щоб не прогадати? У цьому нам допоможуть розібратися фахівці.

Визначимося з конфігурацією

Зі словом «шафа» у нас асоціюється корпусні меблі, призначена для зберігання речей. Форма, що виникає в нашій уяві, також стандартна: прямокутне тіло, дверцята, полиці. Однак сучасні шафи-купе мають безліч конфігурацій, так що здатні зламати стереотипи і вбудуватися навіть у найнесподіваніші місця. Ось сторінка інтернет-магазину Меблі Вам, на якій ви можете обрати собі шафу-купе під свої побажання. Розрізняють такі види шаф-купе, як вбудовані і невбудовані, кутові і стінові, відкриті і закриті. І спеціалісти інтернет-магазину допоможуть вам визначитися, яка шафа вам потрібна. В першу чергу кожен з нас формулює свої бажання і потреби, проте потім ми незмінно замислюємося про ціну. Так наскільки сильно конфігурація може позначитися на вартості виробу?

Коментарі фахівців:

Глинська Ірина Валеріївна, комерціний директор «Меблі вам»

Сама конструкція шафи (прямий, кутовий, трапеція) не впливає на вартість шафи. Чим більше дверей у вашій шафі, тим дорожче він буде коштувати. Корпусний шафа дорожче вбудованої з тієї причини, що в ній буде більше елементів: кришка, обидві бічні і задня стінки. У той час як у вбудованій шафі всього цього може не бути: бічні стіни і стеля будуть замінені фальшпанелями, а замість підлоги буде цоколь. Якщо порівнювати відкриту шафу, тобто без пересувних дверей, і шафу з дверима, то ціни будуть значно різнитися, оскільки основною складовою вартості шафи є фасад.

Крихітко Тамара Антонівна, адміністратор «Меблі вам»

Погоджуюсь зі сказаним і доповню: вбудовану шафу не можна переміщати. Тому перевага невстроенного шафи в тому, що його легко можна демонтувати.
Г-образні, кутові і трапецієвидні шафи коштують дорожче. Вартість залежить від того, скільки стінок додатково необхідно виготовити, потрібна дах, підлога.

Обговорюємо наповнення

Мова в цьому розділі піде про внутрішні секції вашої шафи. Безліч меблевих компаній сьогодні орієнтується на середнього покупця і саме тому не розширює асортимент комплектуючих. Але інтернет- магазин Меблі вам пропонує дуже великий вибір сучасних шаф-купе, які ви можете переглянути тут. А тепер питання: чи виправдовує себе ціна на ці комплектуючі?

Коментарі фахівців:

Глинська Ірина Валеріївна, комерціний директор «Меблі вам»

На розрахунок вартості шафи-купе впливають насамперед розміри: ширина, висота і глибина. Вартість дверей становить 60-70 % від вартості всієї шафи. Далі на ціноутворення впливають такі елементи: бічні стінки, підлогу, стелю, підсвічування, полиці, ящики, їх наявність і кількість. У меншій мірі ціну визначають вішаки для краваток, брючниці та інші дрібниці, хоча їх вартість може варіюватися від 20 до 100 $ за штуку.

Крихітко Тамара Антонівна, адміністратор «Меблі вам»

Найдешевшим заповненням шафи є полиці з ДСП і штанги для плічок. Трохи дорожче коштують висувні ящики. Вартість інших комплектуючих до шафи багато в чому залежить від фірми-виробника та виду даної фурнітури. Приміром, висувні ящики можна зробити як на роликових напрямних, так і на кулькових, з доводчиком або без. Отже, наявність якихось елементів шафи не завжди передбачає високу вартість.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України