шафа-купе для дому
шафа-купе для дому

Вибираємо шафу-купе з професіоналами!

шафа-купе для дому

Шафи, які економлять ваш корисний простір, презентабельно виглядають і вартують в розумних межах, сьогодні особливо популярні. Такі купе виробляє безліч компаній. І напевно серед ваших знайомих є ті, хто розхвалює подібне придбання. Можливо, ви зустрічали і незадоволених. Як вибрати шафу-купе, щоб не прогадати? У цьому нам допоможуть розібратися фахівці.

Визначимося з конфігурацією

Зі словом «шафа» у нас асоціюється корпусні меблі, призначена для зберігання речей. Форма, що виникає в нашій уяві, також стандартна: прямокутне тіло, дверцята, полиці. Однак сучасні шафи-купе мають безліч конфігурацій, так що здатні зламати стереотипи і вбудуватися навіть у найнесподіваніші місця. Ось сторінка інтернет-магазину Меблі Вам, на якій ви можете обрати собі шафу-купе під свої побажання. Розрізняють такі види шаф-купе, як вбудовані і невбудовані, кутові і стінові, відкриті і закриті. І спеціалісти інтернет-магазину допоможуть вам визначитися, яка шафа вам потрібна. В першу чергу кожен з нас формулює свої бажання і потреби, проте потім ми незмінно замислюємося про ціну. Так наскільки сильно конфігурація може позначитися на вартості виробу?

Коментарі фахівців:

Глинська Ірина Валеріївна, комерціний директор «Меблі вам»

Сама конструкція шафи (прямий, кутовий, трапеція) не впливає на вартість шафи. Чим більше дверей у вашій шафі, тим дорожче він буде коштувати. Корпусний шафа дорожче вбудованої з тієї причини, що в ній буде більше елементів: кришка, обидві бічні і задня стінки. У той час як у вбудованій шафі всього цього може не бути: бічні стіни і стеля будуть замінені фальшпанелями, а замість підлоги буде цоколь. Якщо порівнювати відкриту шафу, тобто без пересувних дверей, і шафу з дверима, то ціни будуть значно різнитися, оскільки основною складовою вартості шафи є фасад.

Крихітко Тамара Антонівна, адміністратор «Меблі вам»

Погоджуюсь зі сказаним і доповню: вбудовану шафу не можна переміщати. Тому перевага невстроенного шафи в тому, що його легко можна демонтувати.
Г-образні, кутові і трапецієвидні шафи коштують дорожче. Вартість залежить від того, скільки стінок додатково необхідно виготовити, потрібна дах, підлога.

Обговорюємо наповнення

Мова в цьому розділі піде про внутрішні секції вашої шафи. Безліч меблевих компаній сьогодні орієнтується на середнього покупця і саме тому не розширює асортимент комплектуючих. Але інтернет- магазин Меблі вам пропонує дуже великий вибір сучасних шаф-купе, які ви можете переглянути тут. А тепер питання: чи виправдовує себе ціна на ці комплектуючі?

Коментарі фахівців:

Глинська Ірина Валеріївна, комерціний директор «Меблі вам»

На розрахунок вартості шафи-купе впливають насамперед розміри: ширина, висота і глибина. Вартість дверей становить 60-70 % від вартості всієї шафи. Далі на ціноутворення впливають такі елементи: бічні стінки, підлогу, стелю, підсвічування, полиці, ящики, їх наявність і кількість. У меншій мірі ціну визначають вішаки для краваток, брючниці та інші дрібниці, хоча їх вартість може варіюватися від 20 до 100 $ за штуку.

Крихітко Тамара Антонівна, адміністратор «Меблі вам»

Найдешевшим заповненням шафи є полиці з ДСП і штанги для плічок. Трохи дорожче коштують висувні ящики. Вартість інших комплектуючих до шафи багато в чому залежить від фірми-виробника та виду даної фурнітури. Приміром, висувні ящики можна зробити як на роликових напрямних, так і на кулькових, з доводчиком або без. Отже, наявність якихось елементів шафи не завжди передбачає високу вартість.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh