В сучасному світі окуляри вже давно стали модним аксесуаром, частиною іміджу і десь навіть показником статусу, адже модні бренди випускають стильні колекції оправ, а технології обробки лінз дозволяють зробити окуляри ще красивіше.
Якщо проблеми виявлені в ранньому віці, то ймовірність успішного лікування висока. Важливо пам’ятати, що у дітей зір може змінюватися дуже швидко, тому перевірку і при необхідності коригування потрібно проводити кожні півроку. Таку можливість вам можуть забезпечити спеціалісти Kievlinza. Інтернет-магазин пропонує великий вибір оптика в киеве недорого. Ви можете звернутися за контактами, вказаними у розділі Контакти. Спеціалісти будуть раді вам допомогти.
Давайте розглянемо якісні характеристики лінз і поговоримо про те, як м’якше підвести дитину до того, що треба носити окуляри.
З чого зроблені лінзи
В наш час прогресу технологій вибирати дитині скляні лінзи не варто. Лікарі-офтальмологи навіть наполягають на тому, що скло – небезпечний для дитини і важкий матеріал. Спеціальне мінеральне скло для лінз, безумовно, міцний матеріал, що застосовується довгий час, але все-таки він програє пластику. Адже при високій рухливості дитини окуляри зі скла стають додатковим джерелом небезпеки. Пластик різного рівня, якості і з набором захисних покриттів – найкраще рішення для дитини. Він найменш травматичний, лінзи з нього дуже легкі, спеціальні покриття дозволяють вирішувати різні нюанси дефектів зору. Ще один безперечний плюс пластика – можливість виготовляти тонкі лінзи при великих діоптріях, що значно покращує зовнішній вигляд очок.
Покриття лінз
Антиблікові – для комфортного відчуття в яскраво освітлених приміщеннях і в сонячний день.
Просвітлюючі важливі для школярів, які працюють за комп’ютером: вони знижують шкідливий вплив мерехтіння екрану і дозволяють очам менше втомлюватися.
Зміцнюючі – в основному такі покриття наносяться в декілька шарів і захищають лінзи від подряпин і потертостей.
Гідрофобні – ці покриття роблять лінзи більш гладкими, що перешкоджає затримці на поверхні бруду і води.
УФ-блокуючі – шкідливий вплив ультрафіолету можна знизити до мінімуму навіть без затемнення. Якісні УФ-блокуючі покриття поглинають до 97% шкідливого випромінювання.
Вибір оправи
Сучасні дитячі оправи радують своєю різноманітністю. Яскраві кольори, герої мультфільмів для малюків та молодіжні тенденції для підлітків дозволять дитині залишитися задоволеним вибором.
Для початку фахівець повинен виміряти міжзінична відстань у дитини і у відповідності з цим допомогти вибрати оправу, міжцентрова відстань якої максимально відповідає цій відстані. Основний вага очок припадає на перенісся, тому важливо врахувати, щоб місток оправи добре прилягав до неї. У якісних оправах ці містки, або носоупори, еластичні, що дозволяє домогтися максимального прилягання. У міру дорослішання дитини її перенісся стає вище і вже, тому для оптимального прилягання очок, забезпечення правильної посадки слід перевіряти і замінювати оправу приблизно раз на рік.
Оправа не повинна бути маленькою, щоб забезпечувати достатній огляд.
Слід звернути увагу і на заушники оправи. Вони не повинні тиснути на голову, основний тиск має припадати на верхню частину вуха. Для рухливих дітей рекомендують довгі заушники, які добре закріплюються.
Цим зручним ноу-хау стало винахід окулярів з поліолефіну – полімеру, що володіє високою пластичністю. Такі окуляри є цілісною зручною конструкцією і дозволяють використовувати їх для корекції зору крихт від 0 до 6 місяців.