Техно

Вибираємо літню резину для автомобіля

Коли приходить весна, багато автолюбителів замислюються – яку вибрати літню шину? Адже від правильного вибору шини, а також від її якості залежить безпека водія і пасажирів яких він перевозить. Погода, так само як і дорожні умови, взимку і влітку значно відрізняються, тому, продовжуючи їздити на зимовій гумі влітку, ви піддаєте небезпеці не тільки себе, але і ваших близьких. У цій статті ми допоможемо вам визначитися з вибором якісної шини для літнього сезону. Отже, почнемо.
Малюнок протектора

Одним з важливих чинників, що відповідає за зчеплення шин з поверхнею дороги, є малюнок на поверхні шин – протектор. Шина, що має асиметричний малюнок, забезпечуватиме найкраще зчеплення з поверхнею дороги. До того ж чим більше глибина малюнка, тим зручніше і комфортніше керувати автомобілем на мокрих дорогах. На сухому асфальті з більш хорошого боку себе показують шини з V-подібним малюнком протектора. Для прикладу, такі шини ви найдете на сторінках магазину http://www.asva.com.ua/catalog/by_size/?season=6. Сайт пропонує літні шини по знижкам. На сторінках сайту ви найдете як світові бренди, так і шини регіональних виробників.

Який вид шин вибрати? Вид шини залежить від того, які погодні умови найбільш характерні для вашої місцевості.

Здатність гуми до балансування

Важливою характеристикою будь-яких шин є здатність до балансуванню. Якщо покришка НЕ ??балансується на немають дефектів дисках, то таку покришку треба сміливо повертати продавцю як браковану. Незбалансована шина не тільки швидше зношується, але і викликає подразнюючу биття на високій швидкості.

Не забувайте, що дуже важливо не тільки вибрати якісну гуму, але і правильно доглядати за шинами.

Варто також розповісти про б / у шинах. Розглянемо всі плюси і мінуси поношених шин:

Плюси:

– Низька ціна

– Якщо дуже постаратися можна знайти злегка поношені шини відомого і якісного виробника, але за набагато меншу ціну.

Мінуси:
– Дуже рідко люди продають “злегка поношені шини відомого і якісного виробника”

–  Так як покришки вже використані їх термін служби вам, набагато менше.

Завжди пам’ятайте, що ні в якому разі не можна ставити на одну вісь шини різних типів! Всі 4 шини повинні бути однаковим.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України