Техно

Вибираємо колір автомобіля

Статистика стверджує, що в щільному потоці автотранспорту в ДТП частіше потрапляють темні машини, ніж світлі, що підтверджує швейцарська і американська статистика (близько 60% всіх випадків). Також колір авто впливає на здатність вірно розрахувати відстань до наближається авто як водіям, так і пішоходам. Було встановлено, що яскраві автомобілі підвищують агресивність водія і частіше призводять до аварійних ситуацій, а автомобіль нейтральних відтінків навпаки здатні заспокоїти.

фото status-auto.com.ua
фото status-auto.com.ua


Білі автомобілі на перший погляд небезпечніші в зимовий період, але ідеальні для палючого сонця.

Чорний колір вибирають в основному строгі особистості. Вважається, що його вибирають невпевнені в собі люди, а також ті, хто перебуває в депресії. Автомобілі марки Audi ви можете придбати в компанії Статус-Авто. На сайті status-auto.com.ua/audi/q7 представлений модельний ряд марки. Ви маєте можливість порівняти ціни та звернутися до консультанта.

Сірі автомобілі воліють ті, хто не хоче виділятися з натовпу ні за яких умов. Такий колір становить небезпеку без вогнів у темний час.

Червоний колір авто зазвичай у запальних, але цілеспрямованих людей. Багатьох він дратує і тому відбуваються аварії за участю авто такого кольору.

Жовті авто зазвичай у інтелігентних, товариських спокійних натур. Він дозволяє пристосовуватися до будь-яких умов, а значить і уникати ДТП.

Помаранчевий колір вибирають ті, хто поглинений своїм внутрішнім світом, мріяннями. Він також створює можливість уникнути аварійних ситуацій.

Зелені автомобілі на дорогах заспокоюють оточуючих, але на власника діють агресивно. Слід побоюватися різкого зміни напрямку руху від таких авто.

Сині автомобілі воліють меланхоліки. Вони схильні думати, що все навколо доброзичливі до них.

Блакитний колір авто, особливо якщо він рухається попереду сильно відволікає і не дає можливості правильно оцінити ситуацію на дорозі.

Коричневий колір характеризує впевнену манеру водіння, здатність правильно оцінювати різні дорожні ситуації.

Салатні авто становлять небезпеку на дорозі. Від них можна чекати, а скоріше не очікувати різких рухів, зміни швидкісного режиму, смуги та напрями руху.

Рожевий колір вибирають натури сентиментальні, а прагматиків такий колір буде на дорозі сильно дратувати.

Фіолетові автомобілі вибирають ті, хто намагається догодити всім учасникам руху. Якщо водіїв фіолетовий колір дратує – він занадто відповідально ставиться до поїздок.

Сріблястий колір допомагає убезпечити водія в зимових умовах, а також при світлі місяця.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.