Техно

Вибираємо годинник для мужчини – що потрібно знати

Незважаючи на те, що наручні годинники на сьогоднішній день втратили актуальність, як вимірювачі часу, адже будь-який телефон, планшет або інший мобільний пристрій, що володіє функціоналом передачі інформації здатні вказувати точний час. Годинники стали яскравим аксесуаром стилізованого гардеробу, і є ознакою інтелектуальної спрямованості особистості власника, його соціального статусу.

Для зайнятої ділової людини навіть секунди можуть мати вирішальне значення, а копатися у власній кишені в пошуках айпода або іншого дива техніки, щоб дізнатися котра година, просто не солідно. Тому їх можна вважати в деякій мірі розкішшю, а вибір наручних годинників схожий з підбором подарунка.

На чому ґрунтується вибір годинника японського виробника

1. Механізм годинника – головна їх складова, яка і визначає їхній клас. Перш за все, варто визначитися з видом механізму:

Класична механіка, заснована на пружинному механізмі, незважаючи на невисоку точність ходу, необхідність періодичної подзаводкі і дорожнечу ремонту, вважається дуже престижною. Тому сучасні моделі коштують не дешево, і випускаються вони від середнього класу якості. Природно робота якісних механічних годинників не залежить від батарейок або акумуляторів. Механічний чоловічий годинник – вічна класика, яка відрізняється завидною стійкістю до зовнішніх впливів і при цьому престиж такого аксесуара завжди пізнаваний. Але через досить високою похибки в силу особливостей пружинного механізму, досить часто мають всередині кварцовий або електронний механізм.

CasioКварцові наручні годинники – найпоширеніший і популярний варіант годинника Casio, мають якість від нижчого до елітного. Механізм такого годинника заснований на кварцовsq електронної збірці, яка працює від батарейки і приводить в рух механіку. Якість годинybrf грунтується на традиціях виробника, тобто тут явно відзначається взаємозв’язок знаменитості бренду з якістю його продукції.

Електронні наручні годинники – «подарунок» електронної революції. Вони мають безліч вбудованих функцій, а моделі бувають від спрощеного «годинного» функціонального набору до розширеного зі вбудованим калькулятором і записником. Електронні зазвичай вибирають шанувальники прогресу.

2 Корпус – друга, на що варто звернути увагу, адже саме він забезпечує надійність роботи годин і задає їм стиль. Оздоблення корпусу, скло, браслет – вже додаткові фактори вибору.

Хороші однозначно виготовляються з металу, а пластик застосовується в дешевих неякісних моделях. Корпус обов’язково маркується на вологостійкість, але цей параметр жодним чином не пов’язаний з якістю механізму, тому що водонепроникність – скоріше додаткова функція.

Скло, як невід’ємна частина корпусу, свідчить про якість моделі: пластик – прості і дешеві; кришталь – середній клас, мінеральне скло встановлюють на моделі низького і середнього класу; сапфір – високоміцна «годинна» еліта.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України