годинники Casio

Вибираємо годинник для мужчини – що потрібно знати

Незважаючи на те, що наручні годинники на сьогоднішній день втратили актуальність, як вимірювачі часу, адже будь-який телефон, планшет або інший мобільний пристрій, що володіє функціоналом передачі інформації здатні вказувати точний час. Годинники стали яскравим аксесуаром стилізованого гардеробу, і є ознакою інтелектуальної спрямованості особистості власника, його соціального статусу.

Для зайнятої ділової людини навіть секунди можуть мати вирішальне значення, а копатися у власній кишені в пошуках айпода або іншого дива техніки, щоб дізнатися котра година, просто не солідно. Тому їх можна вважати в деякій мірі розкішшю, а вибір наручних годинників схожий з підбором подарунка.

На чому ґрунтується вибір годинника японського виробника

1. Механізм годинника – головна їх складова, яка і визначає їхній клас. Перш за все, варто визначитися з видом механізму:

Класична механіка, заснована на пружинному механізмі, незважаючи на невисоку точність ходу, необхідність періодичної подзаводкі і дорожнечу ремонту, вважається дуже престижною. Тому сучасні моделі коштують не дешево, і випускаються вони від середнього класу якості. Природно робота якісних механічних годинників не залежить від батарейок або акумуляторів. Механічний чоловічий годинник – вічна класика, яка відрізняється завидною стійкістю до зовнішніх впливів і при цьому престиж такого аксесуара завжди пізнаваний. Але через досить високою похибки в силу особливостей пружинного механізму, досить часто мають всередині кварцовий або електронний механізм.

Кварцові наручні годинники – найпоширеніший і популярний варіант годинника Casio, мають якість від нижчого до елітного. Механізм такого годинника заснований на кварцовsq електронної збірці, яка працює від батарейки і приводить в рух механіку. Якість годинybrf грунтується на традиціях виробника, тобто тут явно відзначається взаємозв’язок знаменитості бренду з якістю його продукції.

Електронні наручні годинники – «подарунок» електронної революції. Вони мають безліч вбудованих функцій, а моделі бувають від спрощеного «годинного» функціонального набору до розширеного зі вбудованим калькулятором і записником. Електронні зазвичай вибирають шанувальники прогресу.

2 Корпус – друга, на що варто звернути увагу, адже саме він забезпечує надійність роботи годин і задає їм стиль. Оздоблення корпусу, скло, браслет – вже додаткові фактори вибору.

Хороші однозначно виготовляються з металу, а пластик застосовується в дешевих неякісних моделях. Корпус обов’язково маркується на вологостійкість, але цей параметр жодним чином не пов’язаний з якістю механізму, тому що водонепроникність – скоріше додаткова функція.

Скло, як невід’ємна частина корпусу, свідчить про якість моделі: пластик – прості і дешеві; кришталь – середній клас, мінеральне скло встановлюють на моделі низького і середнього класу; сапфір – високоміцна «годинна» еліта.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh