Новини

Вибираємо чоловічу сорочку правильно

З кожним днем у світі моди – сорочки набирають все більше і більше популярності. Крім класичної чоловічої сорочки існують і безліч інших фасонів.

У своєму гардеробі кожен чоловік повинен мати кілька класичних сорочок. Як же правильно визначити фасон класичної сорочки? У цій статті ви дізнаєтеся про це та багато іншого: як визначити модель сорочки?; на що ви повинні в першу чергу звернути увагу при покупці сорочки?; як повинна сидіти сорочка на чоловікові?

вибираємо чоловічу сорочку
вибираємо чоловічу сорочку

Правильна сорочка

На будь-якому чоловікові сорочка повинна добре сидіти, не висіти з боків, або ж навпаки – не бути затісною. Потрібно знати, що комір під метелика не підходить під краватку. При виборі сорочки ви повинні точно знати розмір коміра. Це найперші правила для гарного образу, стилю чоловіки.

Яку сорочку одягти – це вибір самої людини. В тому можуть допомогти консультанти магазину Step. В розіділ сайту Чоловічі сорочки https://step.mk.ua/muzhchinam/odezhda/rubashki ви можете знайти великий вибір сорочок. Його стиль повинен в першу чергу подобатися йому самому. Крім смаку, хороший спосіб вийти тільки тоді, коли будуть враховані ще статура, колір і крій сорочки.

Найпопулярніші види сорочок:

Приталений силует (The Modern / Regular Fit). Підійде чоловікам середньої, спортивної статури (тіло повинно бути в прекрасній формі). Це молодіжний стиль.

Класичний силует (Classic-Fit). Підходить всім, крім худих чоловіків.

Прилеглий силует (Super Slim Fit). Підходить струнким чоловікам.

Напівприлегающий силует (Slim Fit). Відмінно підходить для худих чоловіків.

Найпоширеніший силует сорочки – це класичний

У цієї сорочки традиційний крій. В ній ви будете відчувати себе комфортно, вона не сковує рухів. Якщо у вас худе статура, то таку сорочку категорично не варто одягати. Всім іншим радимо оцінити перевагу класичної сорочки.

Напівприлегающий силует сорочки

Ця сорочка користується популярністю у молоді. В такій сорочці ви будете відчувати себе стильно. Вона трохи сковує руху, завдяки своєму прилеглому кроєм. Така сорочка в світлих тонах підходить для формального дрес-коду.

Добре підходить чоловікам худорлявої статури, а ось щільним потрібно бути обережним з цією моделлю! Цю модель сорочки потрібно вибирати за розміром, дивитися, що б вона сіла на вас добре.

Прилеглий силует сорочки

Така модель сорочки відмінно підійде людям стрункої статури. Її потрібно вибирати дуже обережно. Вона може сковувати ваші рухи, навіть утруднювати дихання, завдяки своїм кроєм.

Приталений силует сорочки

Це сама універсальна чоловіча сорочка. В ній ви будете відчувати себе комфортно і стильно. Якщо ви середньої статури, то такий фасон сорочки ваш. Не дуже підходить людям, схильним до худорби і повноті.

Чоловічі сорочки та їхні деталі

Що б мати краще уявлення про чоловічих сорочках, потрібно розглянути її ключові елементи. Такими елементами є: рукава, кишені, комір, манжети, задня і зовнішня сторони.

Деталь перша – КОМІР

Найперша задача коміра – обрамляти обличчя чоловіка. В костюмі ви або в піджаку, комір завжди залишається на очах у всіх. Його вигляд відіграє велику роль у вашому образі і стилі. Комір чоловічої сорочки може бути різних розмірів, кольорів і різних стилів. Якщо у вас коротка або довга шия – комір виправить візуально цей недолік. Одним з найпоширеніших видів коміра – це комір з опущеними двома кінцями у вигляді трикутника вниз. В залежності від моделі коміра, у них може бути змінено ширина куточків, або додаткові деталі.

При цьому основа залишається не зрадою. У наших попередніх публікаціях ви більш докладно можете ознайомитися з видами комірів.

Деталь друга – МАНЖЕТИ

Важливим елементом в чоловічій сорочці є манжети. Вони невеликі, але надають шикарно вашому стилю. Як і комір, манжети видно з-під піджака, і мають виступати на 1-2см., але не більше! Зазвичай манжети застібаються на два ґудзики, якщо буде одна, то це теж правильно. Крім цих гудзиків, в сорочці може бути ще одна, яка застібає розріз рукава. Її завдання, що б ваша рука не оголилася зайве. Для більш офіційного стилю використовують «Французьку».

Ця манжета обертається навколо зап’ястя і закріплюється запонкою. Якщо ви вибрали смокінг, то сорочка на запонках відмінно до нього підійде.

Деталь третя – ГУДЗИКИ

Гудзикам особливої уваги ніхто не надає. Всі думають, що гудзики – це функціональний елемент сорочки і всі вони однакові. Якщо придивитися, то гудзики буваю з пластику, і бувають з металу. Бувають вони з двома і чотирма дірками, а також на гудзиках може бути гравірування власника. У більш дорогих сорочках, дизайнерських наприклад, ґудзики можуть бути з дорогоцінними каменями всередині.

Деталь четверта – ЛИЦЬОВА СТОРОНА СОРОЧКИ

Якщо подивитися на лицьову сторону сорочки, то приверне увагу тільки наявність одного або двох кишень. Бувають і такі випадки, що кишені на сорочці просто відсутні. Для більш офіційного стилю особових кишень не повинно бути на сорочці. У всіх інших варіантах стилю кишені допускаються. Що б кишеню не стовбурчився, у нього нічого не потрібно класти!!! Це не гарно!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.