Вибираємо автосигналізацію – поради

Проблема вибору автосигналізації постає у відповідний час перед кожним, хто тільки що придбав автомобіль. І марка або рік випуску машини тут не мають значення – будь то власник новенької іномарки або вживаного вітчизняного автомобіля – всі хочуть захистити свою машину від недоброзичливців.

В очах просто рябить від реклами численних виробників охоронних систем. Пробуємо прочитати буклети …

Дивно, але крім вже набридлої фрази “Поставивши нашу систему, Ви зможете спати спокійно!”, з рекламних буклетів ніякої інформації зазвичай витягти не вдається. Звертаємося до періодичної преси. Ось хто допоможе напевно – спеціалізовані видання, але … Знову розчарування. Порівнюються зазвичай системи або дуже близькі за характеристиками, або однієї цінової групи, або одного виробника. Ні, знову не те, що треба …

Тоді їдемо в найближчу фірму, де встановлюють автосигналізації, і беремо на них характеристику. Намагаємося прочитати, але описи вітчизняних систем чомусь зроблені більш ніж лаконічними і містять, в основному, електричні схеми підключення. Переклад імпортних описів взагалі рідко заслуговує доброго слова.

Тут, звичайно ж, є найпростіше рішення – звернутися за консультацією до професіоналів в компанію Автополімер. На сторінці компанії http://переоборудование.укр/ru/service/signalizatciya.html ви знайдете більше деталей про встановлення сигналізації. Вони все розкажуть і пояснять. І порекомендують. І поставлять. І дадуть гарантію. До речі, це найправильніше рішення. Якщо я Вас переконав – приїжджайте в нашу компанію – тут працюють професіонали високого класу, що мають досвід установки систем будь-якої складності.

Отже, установку автосигналізації краще довірити професіоналам – це їхня справа копатися в модерних електричних схемах. Але ніщо не заважає розібратися, чим же все-таки відрізняються сигналізації, зрозуміти, який додатковий сервіс, крім охорони, ми хочемо отримати від встановлюваної системи. А розібравшись, самостійно вибрати потрібну систему і, якщо потрібно, додаткову комплектацію, що відповідають саме Вашим вимогам.

Давайте, для початку, визначимося, від кого ж ми хочемо захистити наш автомобіль. Умовно недоброзичливців можна розділити на 3 групи:

  1. П’яна шпана, яскраві представники “покоління пепсі”, бомжі. Це – цілком невинна група. Чого вони хочуть? Покататися, поритися в бардачку, прихопити лежачу на видному місці красиву запальничку. Якщо автомобіль не захищений – можуть і колеса відкрутити. Найчастіше їх відлякує навіть моргаючий світлодіод, що імітує сигналізацію. Дійсно, навіщо нариватися, якщо за будинком або в сусідньому дворі теж стоїть машина, на якій нічого не моргає. Якщо ж на машині спрацювала сигналізація або при наближенні спрацював попереджувальний сигнал – вони просто йдуть від Вашої машини.
  2. Автомобільні злодії – як правило молоді, що відчули свою безкарність. Що їм потрібно? Що завгодно, що представляє матеріальну цінність і залишене в автомобілі без нагляду. Їм не потрібен Ваш автомобіль. Основний їхній інтерес – автомагнітоли. Від них не рятує ніяка сигналізація. У пошуках здобичі постійно, неодноразово протягом дня, переглядають салони автомобілів в своєму районі. Діють нагло і цинічно. Сценарій приблизно такий: на голову надівається в’язана шапочка, під шапочку вкладається плоский металевий предмет. Далі злочинець розбігається і головою врізається у вікно передніх дверей (як правило, з боку пасажира). Вибивши головою скло, він залазить по пояс в салон автомобіля. Далі висмикується магнітола, якщо вона знімна, або виламується вся консоль, якщо магнітола закріплена. Через 3-4 секунди злочинець вже віддаляється від машини. Метод боротьби дуже простий – не залишайте нічого цінного в машині, навіть якщо відлучилися “на хвилиночку”. Ніколи не можна класти магнітолу під сидіння, якщо йдете з авто.
  3. Професіонали. Винахідливість і методи не знають кордонів. Застосовують будь-які методи – від гідравлічних різаків до код-сканерів, від насильницького вилучення ключів до навантажувачів-евакуаторів. Можуть тижнями вистежувати потрібний автомобіль, чекаючи слушного для крадіжки моменту або випадкової підказки з боку господаря. Улюблений дієвий прийом – кілька разів поспіль серед ночі змушують спрацювати систему.

Але це – випадковість. Тим не менш, є кілька простих правил, дотримання яких може перешкодити викрасти Вашу машину.

Поради:

  • Крім сигналізації, обладнайте автомобіль і механічною протиугінною системою. Замок на кермо або педалі – це від шпани, а ось грамотно встановлений Dragon на коробку передач – сильно ускладнює життя викрадачеві.
  • Виробники автосигналізацій люблять вкладати в коробки з системою барвисту наклейку з її назвою. Використовуйте цю наклейку на домашньому комп’ютері або в ванній кімнаті – але ні в якому разі вона не повинна бути навіть поруч з Вашим автомобілем.
  • Не треба недбало гратись ключами з брелком. Не забувайте, що в цей момент Ви демонструєте викрадачеві назву, а часто і модель своєї сигналізації.
  • Знімайте систему з охорони тільки підійшовши до автомобіля впритул, при цьому бажано не виймати руку з кишені. Не полегшуйте потенційному викрадачеві завдання сканування.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh