Автоновини

Вибираємо автосигналізацію – поради

Проблема вибору автосигналізації постає у відповідний час перед кожним, хто тільки що придбав автомобіль. І марка або рік випуску машини тут не мають значення – будь то власник новенької іномарки або вживаного вітчизняного автомобіля – всі хочуть захистити свою машину від недоброзичливців.

В очах просто рябить від реклами численних виробників охоронних систем. Пробуємо прочитати буклети …

Дивно, але крім вже набридлої фрази “Поставивши нашу систему, Ви зможете спати спокійно!”, з рекламних буклетів ніякої інформації зазвичай витягти не вдається. Звертаємося до періодичної преси. Ось хто допоможе напевно – спеціалізовані видання, але … Знову розчарування. Порівнюються зазвичай системи або дуже близькі за характеристиками, або однієї цінової групи, або одного виробника. Ні, знову не те, що треба …

Тоді їдемо в найближчу фірму, де встановлюють автосигналізації, і беремо на них характеристику. Намагаємося прочитати, але описи вітчизняних систем чомусь зроблені більш ніж лаконічними і містять, в основному, електричні схеми підключення. Переклад імпортних описів взагалі рідко заслуговує доброго слова.

Тут, звичайно ж, є найпростіше рішення – звернутися за консультацією до професіоналів в компанію Автополімер. На сторінці компанії http://переоборудование.укр/ru/service/signalizatciya.html ви знайдете більше деталей про встановлення сигналізації. Вони все розкажуть і пояснять. І порекомендують. І поставлять. І дадуть гарантію. До речі, це найправильніше рішення. Якщо я Вас переконав – приїжджайте в нашу компанію – тут працюють професіонали високого класу, що мають досвід установки систем будь-якої складності.

Отже, установку автосигналізації краще довірити професіоналам – це їхня справа копатися в модерних електричних схемах. Але ніщо не заважає розібратися, чим же все-таки відрізняються сигналізації, зрозуміти, який додатковий сервіс, крім охорони, ми хочемо отримати від встановлюваної системи. А розібравшись, самостійно вибрати потрібну систему і, якщо потрібно, додаткову комплектацію, що відповідають саме Вашим вимогам.

Давайте, для початку, визначимося, від кого ж ми хочемо захистити наш автомобіль. Умовно недоброзичливців можна розділити на 3 групи:

  1. П’яна шпана, яскраві представники “покоління пепсі”, бомжі. Це – цілком невинна група. Чого вони хочуть? Покататися, поритися в бардачку, прихопити лежачу на видному місці красиву запальничку. Якщо автомобіль не захищений – можуть і колеса відкрутити. Найчастіше їх відлякує навіть моргаючий світлодіод, що імітує сигналізацію. Дійсно, навіщо нариватися, якщо за будинком або в сусідньому дворі теж стоїть машина, на якій нічого не моргає. Якщо ж на машині спрацювала сигналізація або при наближенні спрацював попереджувальний сигнал – вони просто йдуть від Вашої машини.
  2. Автомобільні злодії – як правило молоді, що відчули свою безкарність. Що їм потрібно? Що завгодно, що представляє матеріальну цінність і залишене в автомобілі без нагляду. Їм не потрібен Ваш автомобіль. Основний їхній інтерес – автомагнітоли. Від них не рятує ніяка сигналізація. У пошуках здобичі постійно, неодноразово протягом дня, переглядають салони автомобілів в своєму районі. Діють нагло і цинічно. Сценарій приблизно такий: на голову надівається в’язана шапочка, під шапочку вкладається плоский металевий предмет. Далі злочинець розбігається і головою врізається у вікно передніх дверей (як правило, з боку пасажира). Вибивши головою скло, він залазить по пояс в салон автомобіля. Далі висмикується магнітола, якщо вона знімна, або виламується вся консоль, якщо магнітола закріплена. Через 3-4 секунди злочинець вже віддаляється від машини. Метод боротьби дуже простий – не залишайте нічого цінного в машині, навіть якщо відлучилися “на хвилиночку”. Ніколи не можна класти магнітолу під сидіння, якщо йдете з авто.
  3. Професіонали. Винахідливість і методи не знають кордонів. Застосовують будь-які методи – від гідравлічних різаків до код-сканерів, від насильницького вилучення ключів до навантажувачів-евакуаторів. Можуть тижнями вистежувати потрібний автомобіль, чекаючи слушного для крадіжки моменту або випадкової підказки з боку господаря. Улюблений дієвий прийом – кілька разів поспіль серед ночі змушують спрацювати систему.

Але це – випадковість. Тим не менш, є кілька простих правил, дотримання яких може перешкодити викрасти Вашу машину.

Поради:

  • Крім сигналізації, обладнайте автомобіль і механічною протиугінною системою. Замок на кермо або педалі – це від шпани, а ось грамотно встановлений Dragon на коробку передач – сильно ускладнює життя викрадачеві.
  • Виробники автосигналізацій люблять вкладати в коробки з системою барвисту наклейку з її назвою. Використовуйте цю наклейку на домашньому комп’ютері або в ванній кімнаті – але ні в якому разі вона не повинна бути навіть поруч з Вашим автомобілем.
  • Не треба недбало гратись ключами з брелком. Не забувайте, що в цей момент Ви демонструєте викрадачеві назву, а часто і модель своєї сигналізації.
  • Знімайте систему з охорони тільки підійшовши до автомобіля впритул, при цьому бажано не виймати руку з кишені. Не полегшуйте потенційному викрадачеві завдання сканування.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України