У динамічному світі мами немовлят часто повертаються до навчання чи роботи в період, коли продовжують годувати малюка грудьми. Завдяки сучасним пристроям вдається продовжувати грудне вигодовування дітей. Перевірити, чи є молоковідсмоктувач в аптеках свого міста, просто на сайті «Аптеки медичної академії».
Який тим молоковідсмоктувача вибрати
Всесвітня організація охорони здоров’я наголошує на тому, що найкращою їжею для немовлят до шести місяців є материнське молоко. Це збалансований продукт, який має повний комплекс вітамінів, мікроелементів для росту дитини. Молоко містить воду, тому малюків до шести місяців не варто допоювати. Матері, які прагнуть зберегти грудне вигодовування дитини, проте не можуть фізично бути присутніми вдома, користуються молоковідсмоктувачем.
На ринку представлені кілька типів пристроїв. Вибираючи молоковідсмоктувач, потрібно враховувати особливості кожного виду приладу.
- Ручний або механічний. Для роботи потрібно докладати фізичні зусилля. Незважаючи на те, що на зціджування потрібно витратити багато часу, молоковідсмокувач незалежний від електромережі. Робота пристрою безшумна, його просто очищувати.
- Помповий. Прилад має помпу або гумову грушу та насадки на груди. Всмоктування молока відбувається після натискання на грушу. Такі прилади мають одну з найнижчих цін.
- Поршневий. Має важіль, на який необхідно натискати для зціджування молока. Пристрій дозволяє зцідити до 200 мл молока за 10 хвилин.
- Циліндричний. Має два циліндри, один із яких розміщується в іншому. Їхній рух створює вакуум, завдяки чому відбувається зціджування молока.
- Електричний. Приводиться у дію за допомогою невеликого мотора. Такий прилад має найшвидший показник роботи. Проте недолік молоковідсмоктувача у шумній роботі.
Переваги та недоліки молоковідсмоктувачів
Молоковідсмоктувач www.ama.dp.ua дозволяє налагодити грудне вигодовування та зберегти його, якщо у мами немає можливості перебувати з дитиною протягом всього дня. Можливість повністю зцідити молоко унеможливлює виникнення застою рідини у грудях.
До недоліків молоковідсмоктувача відносять високу вартість приладу. Також малюк звикає до того, що йому дають молоко з пляшечки. Часто діти не хочуть смоктати груди, адже для цього потрібно прикладати багато зусиль. Тому більшість дитячих лікарів рекомендують користуватися молоковідсмоктувачем дозовано, чергуючи з прикладанням немовляти до грудей.