Техно

Вибір смартфона на Android

Зараз, практично всі сучасні смартфони виробляються в Китаї. Не варто шукати телефон вироблений в інших країнах, це безглузда витрата часу. Китайське виробництво зовсім не означає, що якість смартфонів знаходиться на однаковому рівні. На сучасних фабриках, за всім виробництвом дивляться не більше 10 осіб. І приблизно стільки ж займаються перевіркою і фінальної зборкою. Всі процеси автоматизовані і якість може варіюватися в дуже великих межах.Типові переваги та недоліки смартфонів різних марок:

Смартфони Meizu

Meizu

Meizu Technology Co., Ltd – надійна і високотехнологічна компанія, яка успішно зарекомендувала себе на світовому ринку. Бренд заснований ще в 2003.
Особливої уваги заслуговують фірмові смартфони, на якість, дизайн і функціональність яких рівняються багато розробників.

Продукція Meizu поширена в країнах Європи, а також США, Японії та Кореї, що наочно підтверджує популярність і надійність бренду, також купити смартфони Meizu можна в Україні у розділі – смартфоны Meizu можно купить здесь- великий вибір приємно вас здивує.

Meizu – це  бездоганний дизайн і висока якість. Розмаїття моделей, які відрізняються технічними характеристиками, дозволяють підібрати смартфон на любий смак.Великий плюс- це ціна в порівнянні з якістю.

Характерна риса останніх смартфонів – це застосування сталевої несучої рамки, завдяки якій зростає міцність смартфона.

Також вдалим рішенням є  застосування мультифункціональної центральної сенсорної кнопки, за рахунок якої можна обійтися без додаткових кнопок і регуляторів.

Смартфони Huawei

Huawei
Китайська компанія Huawei, всього за кілька років змогла «відкусити» собі чималу частку продажів на ОС Android. На це декілька причин. Найголовніша, це низька ціна телефонів, що не дивно, адже компанія родом з Китаю. Друге — прагнення випускати телефони, які відповідають сучасним тенденціям. Як правило, смартфони Huawei мають гарний «залізо» і не дуже якісні матеріали корпусу. Бо заслужили популярність в основному, у представників чоловічого населення. Якість смартфонів Huawei, зазвичай на високому рівні і в перебігу гарантії проблем не буває, за винятком деяких невдалих моделей знятих з виробництва. Знову ж варто зауважити, що ціна на ці телефони є самою «смачною» по співвідношенню ціна/продуктивність.

Смартфони Samsung
Samsung
За кількістю продажів смартфонів на Android, тривалий час лідирує саме компанія Samsung. У них же самий широкий асортимент смартфонів. А свою серію Galaxy S, компанія ставить на одну полицю з Apple iPhone і не даремно. Продажі смартфонів дуже високі, незважаючи на високу ціну. Смартфони від Samsung, як правило, мають досить високу якість виготовлення начинки і часто, недостатню якість матеріалів корпусу. Ціна на дані телефони трохи вище, ніж у конкуруючих виробників. Оновлення для ОС Android відбуваються досить часто, але цикл життя смартфона обмежений максимум 1,5 роки. Після чого оновлення не випускаються.

Смартфони HTC

HTC
Добре відомий, тайванський виробник смартфонів HTC, володіє як правило, високою якістю виготовлення матеріалів корпусу (з використанням алюмінію). Має трохи однотипну стилістику дизайну, середня якість електронної елементної бази. Оновлення для Android, компанія практично не випускає, а якщо і випускає, то під тиском громадськості. Або тільки для флагманських рішень.

Смартфони LG

LG
Окремо варто відзначити, що дана компанія прагне випускати смартфони з самою сучасною начинкою на ринку. Іноді це виходить, а укупі з відносно невисокою ціною на дані вироби, ми маємо хороший показник ціна/результат. Однак, в цьому поспіху і бажання зайняти всі ніші, LG іноді допускає деякі помилки і недоробки, які несприятливо впливають на термін життя пристрою (поломки, погана оптимізація).

Смартфони Sony

Sony
Викуп у Ericsson другої половини компанії, пішов смартфонам Sony на користь. Дизайн став більш сучасним, хоч і не новий якістю матеріалів обробки. Начинка смартфонів Sony, йде в ногу з часом. Іноді підводить “сире” програмне забезпечення. Хоча, оновлення для Android виходять теж досить стабільно, але з запізненням на півроку-рік. Ціна на смартфони Sony, трохи завищена в порівнянні з конкуруючими рішеннями, і тільки вам вирішувати, чи варто того переплата за іменитий бренд чи ні.

 

Смартфони Nexus

Серія NEXUS від Google
Google випускає свої «референсні» смартфони під торговою маркою Google Nexus, вже кілька років. Для цього, компанія щоразу вибирає різних виробників смартфонів і планшетів на ОС Android. Будь то Samsung, HTC, LG або ASUS. Ці телефони, йдуть в одну ногу з Apple iPhone і є флагманами Android. Основний плюс, це першорядне оновлення ОС. Після виходу чергового оновлення Android, будьте впевнені, ви отримаєте його з перших рук. Плавність роботи, краща адаптація та оптимізація нової версії гарантовані, завдяки тому, що її роблять і перевіряють самі програмісти Android. Якість матеріалів виготовлення, теж завжди на високому рівні, як і технічні характеристики. Але найцікавіше це ціна. Вона дуже і дуже приваблива і зазвичай не перевищує 400 доларів. І це при відмінній начинці, дуже непоганому екрані, і з підтримкою від Google. Загалом, суворо рекомендуються до купівлі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України