Новини

Вибір газового змішувача для харчової промисловості

Коли закінчується процес бродіння у пива, контакт з киснем (О2) або самим повітрям, який як відомо містить, близько 21% кисню звичайно шкодить і знижує термін зберігання улюбленого продукту.

Ці наслідки вам допоможе уникнути застосування при розливі пива в так званій “сорочці” із захисного газу, суміші CО 2, N 2, наприклад або ж використовувати чистий кисень.

Такий порядок дуже важливий, в разі, якщо пиво було насичено СО2 газом або азотом N2.

В такому випадку сам “захисний” газ знаходиться над поверхнею виготовленого пива під тиском і не тільки допомагає ізолювати напій від О2, а й запобігає випаровування всіх газів, розчинених в напої.
Для прикладу створення охороняється атмосфери і використання газових сумішей можемо взяти процес заповнення діжок пива під тиском газу, так і процес розливу пива або напоїв при роздрібному продажі в кафе. Процес розливу пива в пет пляшки в захисній атмосфері

Перед початком розливу пива по бочках, повітря, який буде в них, за допомогою тиску замінюють захисною атмосферою.

Зазвичай ця захисна атмосфера завжди буде спеціально підібраною сумішшю для конкретного сорту пива в даній бочці, сумішшю вуглекислого газу і азоту (N2). У разі якщо ж мова йде про пиво, яке було насичено азотом, в цьому випадку без застосування суміші газів просто не обійтися, тому що гази не зможуть втриматися в розчиненому стані в пиві.

У цьому дуже важливому питанні більшість великих топ-пивоварних компаній Великобританії і безліч американських повністю довіряють промислового устаткування і великому досвіду компанії WITT. Газозмішувальні системи компанії WITT і газоаналізатори

Стандартні газові змішувальні системи WITT серійний код MG допоможуть вам виробляти від 50 до 500 м³ газової суміші за годину.

Співвідношення компонентів у відсотках встановлюється в залежності від потреби вашого виробництва від 0% до 100% з точністю 0,5%. Зміна всіх можливих налаштувань робиться, в залежності від системи управління, за допомогою електроніки або ручним методом.

А також і крім цього, вироблену газову суміш можна перевіряти газоаналізаторами WITT, що дозволяє вам забезпечити максимальну якість виготовленого продукту.

Компанія BTS Group – Btsgr.com.ua забезпечить надійну установку і сервісну підтримку по Україні. Наші представництва знайдете У Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові.

Телефон гарячої лінії 0 800 500 511

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 + 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.