Життя

Вибір гардеробних шаф

В гардеробних приміщеннях саун і басейнів невід’ємною частиною є класичні гардеробні шафи. Але коли класичні металеві гардеробні шафи не вписуються в загальну стилістику приміщення, де переважають природні матеріали – дерево і т.д. Таку проблему можна вирішити поєднанням міцності і довговічності металевих шаф і естетичних дерев’яних властивостей металевої гардеробної шафи з дерев’яними дверима. Вибрати і купити металеві гардеробні вироби можна через інтернет у розділі- шкаф для раздевалки, великий вибір шаф, стелажів, лав і інших необхідних предметів лля обладнання приміщень задовольнять ваші вимоги.

Металева гардеробна шафа з дерев’яними дверима – один з варіантів вирішення питання. По суті, це той же класичний локер, але з інстальованими дверима і декоративними панелями з дерева. Зазвичай це цілий осередок для переодягання. Тут є шафа на підставці для провітрювання і можливості швидкого прибирання накопичиної вологи, також потрібно вибрати роздягальну лаву з сидінням з вологостійкої деревини для комфортного переодягання відвідувачів, антивандальні вішалки для верхнього одягу і штанів. Так само деякі використовують пластикові контейнери для одягу, тим самим даючи можливість своїм клієнтам зберігати речі в вологостійкій упаковці.

Часто в приміщення встановлюються секційні шафи, елементарного вигляду (шафи з осередками), для того щоб клієнти могли залишати дрібні речі в захищеному місці.

При плануванні гардеробного приміщення краще диференціювати приміщення на чоловічі і жіночі, так як в жіночих роздягальнях краще встановлювати шафи шириною 800 мм, адже жіночі пальта і шуби набагато габаритніші, ніж чоловічі куртки. Потрібно врахувати відстань полиці для взуття, жіночі чоботи вищі, ніж чоловічі черевики. Плюсом буде наявність шафи для сумок, оскільки кожна жінка не представляє свого життя без цього акцесуару.

На закінчення облаштування гардеробного приміщення потрібно додати медичну аптечку, шафу для пожежного крану і урну для сміття.

Після загального облаштування залишається підібрати інші необхідні предмети інтер’єру і відкрити двері для відвідувачів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України