Новини

Вибір детектива – як правильно вибрати детективне агентство

Якщо ви вирішили вибрати детективне агентство і не знаєте, як це зробити можемо запропонувати кілька порад, з особистого досвіду, щоб вибір детектива не привів до сумних наслідків:

–    Якщо ви робите вибір детектива через інтернет (а так зараз робить більшість), зверніть уваги на сайт, його наповнення та дизайн, адже якщо люди які вклали великі кошти у створення та змісту сайту, вклали гроші у свій бізнес то дуже мала ймовірність того , що вони будуть ризикувати своїм іміджем, кидати людей або залишати незадоволених клієнтів. Вони чудово розуміють, що найкраща реклама – це клієнти, задоволені своїми послугами і дуже бояться будь-якого поганого відгуку про себе. Для прикладу, оглянувши сайт детективного агенства з Києва http://detective-kiev.com/ ви можете легко зрозуміти, що компанія має досвід та довго працює на ринку. На сторінці ви можете знайти інформацію про компанію та послуги, які вона надає.

Зверніть уваги на ціни, які пропонує агентство за надання послуг. У них в будь-якому випадку закладені суми на витрати з виконання замовлення і маржинальний прибуток. У всіх провідних детективних агентств ціни практично однакові, так як це диктує ринок. У несумлінного детектива ціни зазвичай занижені або навпаки, невиправдано завищені. У випадку більш високих цін, ніж у інших агентств можна поцікавитися, чим це викликано. Якщо отримаєте невиразну відповідь, то на навряд чи перед вами порядне детективне агенство.

У ході розмови фахівці максимально доступно пояснить про способи та методи вирішення тієї чи іншої задачі, непрофесійні детективи або детективи-шахраї, як правило будуть вести не чіткі міркування про хід вирішення вашого питання, часто не знають, як можна вирішити ту чи іншу задачу або ці шляхи вирішення будуть повним абсурдом, втілити який в реальному житті практично неможливо.

Вибрі детектива

Поцікавтеся відгуками про обраному детективному агентстві. Зараз в інтернеті кожен може залишити відгук про людину або фірмі, і несерйозний детектив навряд чи не отримає про себе «втішного» висловлювання. Також напевно вам допоможуть відгуки з нашого сайту.

Зазвичай в Україні робота детективного агентства напівлегальна, напівлегальне зберігання спец обладнання та збір інформації. Тому детективи воліють зустрічатися на нейтральній території, це нормальна практика, адже у детективних агентств та приватних детективів є свої ризики. Так що далеко не кожне, навіть велике детективне агентство приймає відвідувачів в офісі.

При зустрічі з детективом дізнайтеся про його досвід роботи і тривалості надання даного роду послуг на ринку, так як на ринку працюють багато детективів – дилетантів і шахраїв. Ніколи не варто нехтувати своїм внутрішніми переконаннями і не поспішати віддавати передоплату людям, які не вселяють довіру.

Детектив, який несе відповідальність за свою роботу, не побоїться показати вам документи засвідчують його особу або укласти з вами договір з надання послуг. У разі порушення договору ви можете подати до суду для захисту ваших прав.

Вдало вам вибрати детектива!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України