Техно

Вибір блендера. На що слід звернути увагу

Вибір блендера. На що слід звернути увагу
Вибір блендера. На що слід звернути увагу

Кухня кожної господині забезпечена всім необхідним для подрібнення, збивання або різання, і для цього не потрібно купувати кухонний комбайн, адже коштує дорого, займає багато місця і потребує ретельного догляду. Допоможе в цих випадках ще одне чудо техніки, представлене кухонним побутовим блендером, незамінним в приготуванні сумішей для дітей, для любителів коктейлів або просто для бажаючих заощадити час у подрібненні їжі і приготуванні емульсії, пюре.

Вибір блендерів великий

Магазин побутової техніки Eujuicers пропонує різноманітні моделі цього апарату, поганих чи хороших не буває. Все залежить від переслідуваних цілей у придбанні цього виду побутової техніки, яку ви можете переглянути на сайті https://www.eujuicers.com.ua/blendery. Повний список пропонованих блендерів можна подивитися в каталозі блендерів.

Види побутових блендерів

Один з видів блендерів представлений стаціонарним, який є незамінним в приготуванні різних соусів, пюре, коктейлів. Він складається з чаші, яка кріпиться на підставці, і ножів, які знаходяться в нижній частині блендеру.

Прочитайте, як допомогти собі при весняному авітамінозі.

Стаціонарний блендер здійснює самостійну роботу без утримання його в руках. Він перемішує рідке тісто, коле лід, підготовляє і розливає коктейлі завдяки носика чаші.

Однак стаціонарним блендером погано подрібнювати овочі, і для нього не потрібно багато місця.

Наступна різновид блендера – це занурений блендер, який подрібнює овочі та готує суміші з них, готує різноманітні пюре і соусів. До позитивних якостей блендера відноситься його компактність і подрібнення невеликих порцій, що є ідеальним варіантом для приготування їжі для дітей. Мінуси зануреного блендера полягають у тому, що він постійно повинен перебувати в руках з натисканням на кнопку.

Перше, на що необхідно звернути увагу, це на чашу для готування їжі

Потрібно враховувати її ємність і матеріали, з допомогою яких вона зроблена. Чаша блендера може бути випущена з пластмаси, скла або пластику. Пластикова чаша є більш довговічною, однак її легко подряпати, вона каламутніє при частому застосуванні. Скляна чаша, навпаки, недоступна для ушкоджень у вигляді подряпин, але вона схильна биттю, якщо її впустити. Оптимальний варіант чаші – це пластикова чаша, залишається прозорою при тривалому використанні. Розбиваючись, вона не змінює колір і не поглинає запах продуктів.

Блендери володіють потужністю, яка дорівнює 200-700 Вт. Маленька потужність блендера сприяє подрібненню лише м’яких продуктів і взбиванню коктейлів. Але при подрібненні твердої продукції, наприклад, сирих овочів і фруктів, і для колки льоду необхідний тільки прилад, який має високу потужність.

Вибір блендера буде простіше, якщо ви звернете увагу на той прилад, який має малу потужність, має 1-2 швидкостями. Блендер, має високу потужність, – майже 5. Можна знайти апарат, що має 12 швидкостей. Крім числа швидкостей, деякі моделі блендерів можуть бути обладнаними плавним регулюванням швидкостей, імпульсним режимом і турборежимом.

Це кухонне обладнання досить недороге і дуже корисне для господарства, представляючи собою різновид побутової техніки. Блендер володіє властивостями міксера і кухонного комбайна, перейнявши від міксера здатність до перемішування інгредієнтів, а від комбайна отримав у спадок ножі для подрібнення продуктів.

Придбавши його, господиня отримає допомогу хорошого помічника, завдяки якому створить безліч смачних страв для своєї родини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.