Новини

Ви будете приємно здивовані, коли дізнаєтесь всю правду про  трансмітер GUARDIAN LINK 3

Трансмітер GUARDIAN LINK 3-це частина безперервного моніторингу глюкози,яка допомагає відслідковувати   рівень цукру у крові 24/7.

Трансмітер Guardian Link 3 необхідний для того, щоб в режимі реального часу передавати показники з сенсора на інсулінову помпу,а придбати його можна на SaharokShop.

Виробник даного трансмітера Medtronic, США,вже зміг зарекомендувати себе на ринку та отримати довіру пацієнтів,так як пристрої виробника мають високу точність.

Наші клієнти відмічають таку важливу особливість, як можливість накопичувати і зберігати дані до 10 годин, якщо з якихось причин перервано зв’язок з помпою.

Коли зв’язок відновиться, дані з’являються на екрані.

Встановлюється трансмітер поверх сенсора глюкози Guardian Sensor 3 та кожні 5 хвилин передає дані на інсулінову помпу!

З  трансмітером Guardian Link 3  ,Ви можете не перейматись за таку просту річ – як прийом душу ,адже даний пристрій є водонепроникний ,  з ним можна плавати, купатися, пірнати на глибину до 2,4 метрів на період до 30 хвилин!

Даний пристрій має ряд переваг:

  • Комфортний
  • Малий розмір (3,5 * 2,8 * 0,7 см, вага – до 7 грам)
  • Не сковує рухів
  • Непомітний на тілі під одягом
  • Бездротова передача даних забезпечує можливість носіння на різних частинах тіла під будь-яким одягом

ТРАНСМІТЕР GUARDIAN LINK 3 – це те,що надає впевненості людям, які хворі на цукровий діабет, адже вони завжди можуть отримати дані про свої цукри на інсулінову помпу .

Використання моніторингу в цілому дозволяє зробити життя з діабетом комфортнішим, а також покращити свої цільові показники та час у цільовому діапазоні (що є профілактикою ускладнень діабету).

Тому використання моніторингу може бути показане всім пацієнтам.

Кому моніторинг особливо необхідний:

  • вагітним та жінкам, що годують, а також у період планування вагітності
  • дітям та підліткам
  • людям із вже наявними ускладненнями діабету
  • пацієнтам із безсимптомними гіпоглікеміями

Сумісний даний трансмітер із Сенсором Guardian™ 3, сенсором третього покоління компанії Medtronic.

Завдяки своєму розміру (завбільшки зі звичайну монету) та голки мікророзміру, що вводиться під шкіру, утримується на тілі людини за допомогою липкої підложки та забезпечує безперервний моніторинг рівня цукру, дозволяє своєму власникові підтримувати звичний стиль життя.

На трансмітер GUARDIAN LINK 3 діє гарантія 1 рік. Замовляйте офіційний оригінальний трансмітер Гардіан в нашому онлайн магазині діа-товарів “СахарокШоп”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України