Авторські статті

Втручання Росії у справи України стане для неї останнім імперським пуком

Втручання Росії у справи України може стати для неї “останнім імперським пуком”, вона вже вплуталася у війну в Чечні і досі звідти вилізти не може. Але чеченців всього 700 тисяч, а українців – 46 мільйонів, заявив Gordonua.com депутат Верховної Ради Криму (фракція ” Курултай -Рух”) Леонід Пілунський.

“Якщо Росія і поткнеться кудись, то тільки до Криму. А куди їй ще сунутися? Де ще бандерівці можуть розбомбити нещасних росіян?! Покажіть мені цю точку! Все перевернуто догори ногами! Втручання Росії у справи України може виявитися для неї останнім імперським пуком. Це буде останній пронос Росії, тому що вони вже вплуталися у війну в Чечні і досі звідти вилізти не можуть. Там весь час гуркочуть постріли. А чеченців всього 700 тисяч. Українців 46 мільйонів, з яких 35 мільйонів мають генетичну пам’ять, як Росія нескінченно знищувала українців голодоморами та війнами. і тепер вони будуть робити спробу залізти до Криму?” – Дивується Пілунський.

“Якщо Росія думає, що в Криму можливий грузинський сценарій, то нехай пам’ятає: в одному Києві мешкає стільки народу, скільки у всій Грузії. Таку країну, як Україна, не проковтнеш. Якщо ж вони кричать, що російська кров проллється, то можу їм сказати, що російська кров вже пролилася. Із майже 100 загиблих – 20 росіян, які стояли на барикадах проти цього виродка, якого тепер ці дурники захищають. Правда, вони все одно вважають, що це бандерівська кров”, – заявив Пілунський.

Чи введе Путін війська в Україну?
Кримський депутат підкреслює, що якщо Росия все ж увійде до Криму – почнеться нескінченна війна, гірше, ніж в Югославії.

“Але якщо російські війська все ж сюди сунуться, то після цього поллються потоки крові, потім виріжуть всіх попів Московського патріархату, потім почнуть підривати. І це буде війна до нескінченності. Югославія видасться смішною прогулянкою по дитячому парку!” – Переконаний Пілунський.

“Росіяни, звичайно, можуть вчинити, як німці, які переодяглися у польську форму, перейшли кордон і розстріляли гарнізон у Глейвіце, але слід пам’ятати, що після цього почалася Друга світова війна. Або ж вони можуть уподібнитися Гейнлейну, який звернувся до Гітлера з тим, щоб забрали Судети, бо чехи вбивають нещасних німців (в 1938 році пронацистская Судетская німецька партія спровокувала масштабні безлади в прикордонних з Німеччиною районах Чехословаччини і звернулася до німецького керівництва з проханням про допомогу. Того ж року Судетська область Чехословаччини була приєднана до Німеччини). Правда, через шість років Гейнлейна повісили , а німці вже 70 років ходять по світу і просять повернути їх додому, але їм відповідають: “Хрен вашій рудій морді”, – сказав Пілунський.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

5 коментарів

  1. То, что господин Пиклунский является русофобом, известно давно. Правда сей политик умалчивает факт, что Крым никогда не принадлежал Украине. Подарил его Хрущов. Но это не главное. В его заявлениях главное унизить, оскорбить Россию. А ведь если бы не она, был бы господин Пиклунский в лучшем случае под немецким сапогом. Если бы вообще был. Но увы. Благодарность подобным людям не свойственна.

    1. Прошу заметить войну выиграла не росия а СССР! и нечего приписывть славу всех народов одной империи!

    2. Что ж вы, батенька, за Аляску так не переживате, которую америкосам отдали? Понятное дело, США на такой выпендреж и явные провокации с введением войск как в сторону Крыма люлей сразу навешала бы.

    3. Специально погуглил – всем, кто считает Крым исконно русским и с пеной у рта это доказывает – Крым принадлежал России только с 8 апреля 1783 года, но вы сейчас рубашку рвете что это русская територия

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.