Втручання Росії у справи України стане для неї останнім імперським пуком

Втручання Росії у справи України може стати для неї “останнім імперським пуком”, вона вже вплуталася у війну в Чечні і досі звідти вилізти не може. Але чеченців всього 700 тисяч, а українців – 46 мільйонів, заявив Gordonua.com депутат Верховної Ради Криму (фракція ” Курултай -Рух”) Леонід Пілунський.

“Якщо Росія і поткнеться кудись, то тільки до Криму. А куди їй ще сунутися? Де ще бандерівці можуть розбомбити нещасних росіян?! Покажіть мені цю точку! Все перевернуто догори ногами! Втручання Росії у справи України може виявитися для неї останнім імперським пуком. Це буде останній пронос Росії, тому що вони вже вплуталися у війну в Чечні і досі звідти вилізти не можуть. Там весь час гуркочуть постріли. А чеченців всього 700 тисяч. Українців 46 мільйонів, з яких 35 мільйонів мають генетичну пам’ять, як Росія нескінченно знищувала українців голодоморами та війнами. і тепер вони будуть робити спробу залізти до Криму?” – Дивується Пілунський.

“Якщо Росія думає, що в Криму можливий грузинський сценарій, то нехай пам’ятає: в одному Києві мешкає стільки народу, скільки у всій Грузії. Таку країну, як Україна, не проковтнеш. Якщо ж вони кричать, що російська кров проллється, то можу їм сказати, що російська кров вже пролилася. Із майже 100 загиблих – 20 росіян, які стояли на барикадах проти цього виродка, якого тепер ці дурники захищають. Правда, вони все одно вважають, що це бандерівська кров”, – заявив Пілунський.

Чи введе Путін війська в Україну?
Кримський депутат підкреслює, що якщо Росия все ж увійде до Криму – почнеться нескінченна війна, гірше, ніж в Югославії.

“Але якщо російські війська все ж сюди сунуться, то після цього поллються потоки крові, потім виріжуть всіх попів Московського патріархату, потім почнуть підривати. І це буде війна до нескінченності. Югославія видасться смішною прогулянкою по дитячому парку!” – Переконаний Пілунський.

“Росіяни, звичайно, можуть вчинити, як німці, які переодяглися у польську форму, перейшли кордон і розстріляли гарнізон у Глейвіце, але слід пам’ятати, що після цього почалася Друга світова війна. Або ж вони можуть уподібнитися Гейнлейну, який звернувся до Гітлера з тим, щоб забрали Судети, бо чехи вбивають нещасних німців (в 1938 році пронацистская Судетская німецька партія спровокувала масштабні безлади в прикордонних з Німеччиною районах Чехословаччини і звернулася до німецького керівництва з проханням про допомогу. Того ж року Судетська область Чехословаччини була приєднана до Німеччини). Правда, через шість років Гейнлейна повісили , а німці вже 70 років ходять по світу і просять повернути їх додому, але їм відповідають: “Хрен вашій рудій морді”, – сказав Пілунський.

Comments

0 comments

5 коментарів

 1. То, что господин Пиклунский является русофобом, известно давно. Правда сей политик умалчивает факт, что Крым никогда не принадлежал Украине. Подарил его Хрущов. Но это не главное. В его заявлениях главное унизить, оскорбить Россию. А ведь если бы не она, был бы господин Пиклунский в лучшем случае под немецким сапогом. Если бы вообще был. Но увы. Благодарность подобным людям не свойственна.

  • Прошу заметить войну выиграла не росия а СССР! и нечего приписывть славу всех народов одной империи!

  • Что ж вы, батенька, за Аляску так не переживате, которую америкосам отдали? Понятное дело, США на такой выпендреж и явные провокации с введением войск как в сторону Крыма люлей сразу навешала бы.

  • Специально погуглил – всем, кто считает Крым исконно русским и с пеной у рта это доказывает – Крым принадлежал России только с 8 апреля 1783 года, но вы сейчас рубашку рвете что это русская територия

 2. Галаслывый

  Тобто як у Сирии мериканци всралысь?
  Чи инакше?

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh