Втрати українських військових в боях на Дебальцівському плацдармі

  В боях на Дебальцівському плацдармі військові України втратили 179 чоловік , а російські окупанти втратили 868 чоловік.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук  радник міністра оборони і помічник президента Юрій Бірюков

«Втрати особового складу за період 18.01 – 18.02 оцінюються в 179 осіб, потрапили в полон 110 осіб, числяться зниклими 81 чоловік. Доля 81 людини поки що не до кінця зрозуміла. Я, наприклад, знаю про групу з 26 осіб, які зараз практично закінчують вихід, а значить – їх доля проясниться. Причина появи таких от «потєряшек» – від загального бардаку який неминучий при проведенні відходу частин змішаного складу (ЗСУ, НГУ, МВС, СБУ – і всі зі своїми командирами) і до втечі з позицій деяких частин деяких підрозділів, які повинні були прикривати відхід», – пише Бірюков.

При цьому згідно із твердженням радника міністра оборони, існують «офіційні дані з підписами і печатками», які свідчать, що «ніяких «забутих батальйонів» або «загублених рот» – немає. Бірюков також зазначає, що велика частина «зниклих без вісті», швидше за все, виявиться загиблими.

«Ось інші цифри іншого звіту: «Довідка щодо втрат незаконних збройних формувань і підрозділів збройних сил Російської Федерації в зоні проведення АТО». З початку 2015 року за Дебальцевскому плацдармові:

– особовий склад 2911 осіб

– танки 42 одиниці

– ББМ 33 одиниці

– РСЗВ 27 одиниць

З моменту припинення вогню (15.02.2015 р.):

– особовий склад 868 осіб

– танки 8 одиниць

– ББМ 11 одиниць

– РСЗВ 4 одиниці», – повідомляє Бірюков.

Після нескладного аналізу стає зрозуміло, що противник перевершував в живій силі українські об’єднані сили в 5-7 разів. Незважаючи на таку значну перевагу, українські воїни змогли дати гідну відсіч ворогові.

«На наше угруповання в 2500 осіб були кинуті 15000 – 17000 тисяч особового складу супротивника! Перевага в живій силі в 5-7 разів! Наші втрати 180-200 чоловік, втрати противника 868. І ми кричимо про те, що #насзлили? Ви, вміючі кричати, але не вміючі читати – ви в своєму розумі?»

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

2 коментарі

  1. mario,задолбали всякие “стратеги”,легко трепаться,”видя бой со стороны”,т.е. на диване.Наверно,профессиональные военные в своем деле не глупее диванных стратегов

  2. Круто, но кто мне, офицеру запаса, объяснит то, как получился такой перевес сил и средств на таком участке? Куда смотрело командование ВСУ? В разведсводки не заглядывало – точно. Людей положили бездарно.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh