ЄС|NATO

Вторгнення РФ до України: озвучено нову дату

Минула ніч була тривожною і неспокійною для українців, оскільки, за даними американської розвідки, мало статися вторгнення Росії в Україну. У ЗМІ навіть було озвучено час вторгнення – близько третьої години ночі по Києву.

Після того, як це не відбулося, свої припущення висловила естонська розвідка.

Так, зовнішня розвідка Естонії заявила, що Росія зосередила біля кордонів з Україною найбільше за останні тридцять років військове угруповання, яке “буде готове до вторгнення з другої половини лютого”.

У повідомленні йдеться, що російські збройні сили готові розпочати повномасштабну військову операцію проти України з другої половини лютого. Як тільки військової готовності буде досягнуто, для початку операції знадобиться лише політичне рішення.

Естонці стверджують, що РФ додатково перекинула до кордонів нашої країни понад шістдесят мотострілкових та танкових батальйонів, близько десяти ракетних батальйонів “Іскандер” і більше тридцяти артилерійських та реактивних артилерійських дивізіонів.

Раніше повідомлялося, що Міноборони РФ заявило про закінчення навчань на південному заході країни та повернення військ у місця постійної дислокації. Водночас, російський опозиційний ресурс Conflict Intelligence Team, який досліджує пересування російських військ, вважає, що армію від кордонів України ніхто не відводить.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України