Війна рф проти України

ЗСУ ліквідували спецпризначенців РФ: еліта окупантів у котлі

У районі Вовчанська Сили оборони України заблокували на агрегатному заводі штурмовиків підрозділу СОБР.

Про це в ефірі телеканалу FREEДOM розповів військово-політичний експерт Дмитро Снєгирьов і додав, що це свідчить про значний дефіцит боєздатних підрозділів регулярної армії противника.

“Дійсно, російське угруповання, що знаходиться на Вовчанському агрегатному заводі, відрізане від основних сил російської армії. І що примітно, йдеться про співробітників російського СОБРу. Тобто, якщо СОБР кидають як штурмовий підрозділ, то, відповідно, питання наявності боєздатних підрозділів російської регулярної армії залишається відкритим”, – пояснив Снєгирьов.

Російське командування в наступі на Харківському напрямку кинуло в бій елітні підрозділи як піхоту. І вони зазнали величезних втрат. ЗСУ настільки ефективно ліквідували противника, що командуванню РФ довелося визнати безрезультатність застосування СОБРу.

“На даний момент угруповання російських військ, зосереджене на Вовчанському агрегатному заводі, повністю заблоковано. Українською стороною наносяться удари з використанням керованих авіабомб, що призводить до серйозних втрат особового складу і важкої бронетехніки противника. Наразі близько 40 росіян уже здалися в полон ЗСУ, розуміючи безперспективність подальшого збройного опору”, – додав експерт.

Крім елітних підрозділів Росія також загнала на Харківський напрямок найманців з африканських країн. І вони також втрачають велику кількість живої сили.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України