“Вступ до ЄС для Януковича гарантія, що його не посадять” – брати Капранови

Письменники та видавці брати Капранови вважають, що зараз вже ніщо не може стати на заваді підписанню угоди з ЄС у Вільнюсі.

Як повідомили вони, до ЄС Україна зараз не йде, а біжить.

“Януковичу просто стало страшно. Бо вся еліта прекрасно розуміє, що ще два кроки і тут повстануть. А коли тут повстануть, то їхні Межигір’я, фабрики, пароходи у них не залишаться. Ніхто вже цивілізовано з ними розмовляти не буде.

 

В 2004-му році було все цивілізовано. А після цього всього бєспрєдєла вони на палях будуть. Врадієвка це показала. І їм стало страшно. Бо Росія їх не захистить. А Європа дасть гарантію, що не посадять. Європа скаже: “Ні, давайте все по закону”. У нас триста мавп натисли кнопки, і вже є закон. “А як цим законом їх сюди провели – то вже пробачте, у вас правова держава”. Але у нас не правова держава. Правова – це справедлива”, – зауважили вони.

І вимога звільнення Юлії Тимошенко Януковича не зупинить.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нова книга Капранових про історію України за форматом схожа на веб-сторінку

“Він “всьо порішає: пацан сказав – пацан сдєлав”, і 2-го Юлю звільнять. Але вони щось таке придумають, щоб було “сєрєдінка наполовінку”. І це все зі страху. Вони ж не можуть отак просто звільнити і сказати: “Іди в Президенти!”. Щось вони придумають, якісь умови. У вищих еліт своя система домовленостей і понять. Є своя система гарантій, свої откати. Є президентський бізнес – ресурси. То вони скажуть : “Пообіцяй при ньому і при ньому, що ти не підеш у Президенти. А підеш – то ми тебе замочим і ніхто не буде мати претензій. А вона : “Ні, чуваки, випускайте мене так, без всяких умов, бо гірше буде”, – продовжили вони.

Вже в середині еліт йдуть свої “розборки”.

“Вони ж почали своїх мочить. І Мельник тому прикладом. А “Металіст” Ярославського? Просто взяли і забрали. Звісно, стає страшно, бо гарантій ніяких нема”, – запевнили Капранови.

“До того ж, у нас звикли робити те, що сказали у Москві. А Москва зараз нас так активно жене в Європу! Просто пінками, продиху не дає. Так що бути нам у Європі”, – підсумували брати Капранови.

Тетяна ЩЕРБАТЮК,
Gazeta.ua

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh