Авторські статтіЗдоров'я

Всі м’язи працюють лише за допомогою трьох вправ

Неймовірні результати при тренуванні м язів всього тіла.

Більше немає необхідності в тривалих тренуваннях і заняттях на тренажерах. Всього три вправи змінять до невпізнання Вашу фігуру. Тіло підтягнеться і стане більш гнучким, зайві сантиметри зникнуть, всі проблемні зони припинять викликати у Вас незадоволення. Тепер Ви будете дивитися на себе в дзеркало і захоплюватися!

Важливо робити цей комплекс не поспішаючи. Ефект від низької швидкості і плавності виконання тільки підвищиться.

План комплексу вправ:

Вправи 1.

Потрібно випростатися. Стопи на ширині плечей, руки підняті вгору. Потягніться і відчуйте напругу в кожної фрази язі. З максимально піднятими руками зробити низьке присідання. Намагайтеся опуститься нижче, утримуючи пряму спину і зберігаючи дивляться в сторони шкарпетки стоп. Після повільного присідання необхідно так само повільно підніматися, ніби тягнетеся вгору. Важливо не опускати руки, інакше навантаження знизитися в 2 рази. На першому етапі виконувати на 20 повторів, після чого можна додавати кожен раз ще по 10 повторів.

Вправи 2

Необхідно взяти невисокий стілець або лавку і поставити його позаду себе. Встаньте рівно і закиньте ногу на ослінчик, після чого починайте робити повільні присідання на одній нозі. Пам ” ятайте, що важливо не поспішати і тримати спину прямою. На першому етапі достатня 20 повторів на обидві ноги, потім можете додавати ще по 10. Завдяки цій вправі Ви зміцните стегна, прес і м’яка зв’язку spini.

Вправи 3

Ляжте на підлогу, поставивши ноги на ширину плечей. Повільно піднімайте стегна і сідниці, спираючись на плечовий пояс і стопи. Ноги зігнуті в колінах. Важливо напружувати сідничні м’яка зв’язку при підйомі. Руки лежать уздовж тіла, голова нерухома на підлозі. Спочатку вистачить 30 повторів. Коли відчуєте себе впевненіше, додавайте по 10 кожен день.

Все це абсолютно безкоштовно можна робити прямо вдома, а ефект як після тренажерного залу. Така глибока опрацювання м язів точно не залишиться непоміченою, і через невеликий проміжок часу Ви не зможете відірвати очей від себе.

Любіть себе і своє тіло!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України