Всі біжать з Instagram? Соцмережа змінює правила блокування

Після порушення правил користувач отримає повідомлення з попередженням

Однією з головних причин відтоку користувачів мережі Instagram є політика соціальної мережі, згідно якої можна отримати перманентний бан. Це призводить до безповоротної втрати ретельно відібраних кадрів, фоловерів, а в деяких випадках — і рекламних контрактів. Ймовірно, втрати стали помітними — із-за відтоку користувачів соцмережа змінює правила блокування.

Користувач соцмережі може отримати два типи блокування — тимчасове, і перманентне. Так, безповоротне закриття аккаунта може викликати публікація відвертих фото, або «шокуючого» контенту. Теоретично, все просто — не слід порушувати моральні норми, але часто користувачі стикаються з розмитими формулюваннями. Зараз оскаржити блокування можна тільки після тривалих суперечок з операторами служби підтримки.

З причини того, що всі тікають з Instagram, соцмережа змінює правила блокування. Тепер користувачеві прийде особисте повідомлення від модераторів, яке перерахує всі віддалені пости і причину передбачуваної блокування. Це буде попередженням, після якого відбудеться блокування — якщо перераховані порушення повторюватися. Що примітно, оскаржити незаслужене попередження можна відразу ж.

Нагадаємо, нещодавно Instagram в Японії, Ірландії, Австралії та Нової Зеландії впровадив функцію приховування відміток «мені подобається». На думку представників сервісу, це змотивує користувачів розміщувати якісний контент, не відволікаючись на суб’єктивні оцінки.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eleven − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh