Техно

Всі біжать з Instagram? Соцмережа змінює правила блокування

Після порушення правил користувач отримає повідомлення з попередженням

Однією з головних причин відтоку користувачів мережі Instagram є політика соціальної мережі, згідно якої можна отримати перманентний бан. Це призводить до безповоротної втрати ретельно відібраних кадрів, фоловерів, а в деяких випадках — і рекламних контрактів. Ймовірно, втрати стали помітними — із-за відтоку користувачів соцмережа змінює правила блокування.

Користувач соцмережі може отримати два типи блокування — тимчасове, і перманентне. Так, безповоротне закриття аккаунта може викликати публікація відвертих фото, або «шокуючого» контенту. Теоретично, все просто — не слід порушувати моральні норми, але часто користувачі стикаються з розмитими формулюваннями. Зараз оскаржити блокування можна тільки після тривалих суперечок з операторами служби підтримки.

З причини того, що всі тікають з Instagram, соцмережа змінює правила блокування. Тепер користувачеві прийде особисте повідомлення від модераторів, яке перерахує всі віддалені пости і причину передбачуваної блокування. Це буде попередженням, після якого відбудеться блокування — якщо перераховані порушення повторюватися. Що примітно, оскаржити незаслужене попередження можна відразу ж.

Все бегут из Instagram? Соцсеть изменяет правила блокировки

Нагадаємо, нещодавно Instagram в Японії, Ірландії, Австралії та Нової Зеландії впровадив функцію приховування відміток «мені подобається». На думку представників сервісу, це змотивує користувачів розміщувати якісний контент, не відволікаючись на суб’єктивні оцінки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

3 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.