Вшанування Львівської ікони Пресвятої Богородиці

20 травня 2018 року у Львівській Архиєпархії відбулася ще одна визначна подія, пов’язана з вшануванням Пресвятої Богородиці, прославленої у Львівській іконі, а саме – в храмі свв. Ольги і Єлизавети було освячено каплицю, в якій поміщено Львівську ікону Богородиці.

Після Архиєрейської Божественної Літургії, яку очолив МитрополитЛьвівський Високопреосвященний владика Ігор, було зачитано Грамоту про передачу копії ікони Матері Божої храму свв. Ольги і Єлизавети, та прочитано молитви на благословення каплиці. Завдяки благословенню Архиєрея та старанню о. Павла Цвьока, Синкела у справах мирян, Львівська Архиєпархія УГКЦ отримала чудовий спис цієї Богородичної ікони для почитання вірними. Сьогоднішня ж подія освячення новоспорудженої каплиці стала можливою завдяки відданій та клопіткій праці адміністратора храму о. Івана Галімурки.

Урочистості недільного дня завершив хресний хід навколо храму із несенням Львівської ікони Богородиці. Також, з нагоди архипастирського візиту Митрополита Львівського Ігоря, в часі Літургії було нагороджено правом носити набедреники  двох сотрудників храму – о. Ігоря Калаша та о. Ігоря Демківа; а церковних працівників – подячними Митрополичими грамотами

Повідомив о. Павло Цвьок, Синкел у справах мирян Львівської Архиєпархії

Світлини п. Василя Корпана

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh