Всесвітній День Молоді: українські Богослуження у Кракові

Українські паломники до Кракова та представники духовенства беруть участь у Богослуженнях Свтового Дня Молоді. Українська мова, що цьогоріч є однією із офіційних мов СДМ, чисельність української громади у Польщі та особливість Богослужень східного обряду надають особливого відтінку атмосфері зустрічі. Так у Літургії відкриття СДМ присутні могли почути Євангеліє церковнослов’янською мовою, прочитане Протодияконом ЛА Назарієм Ярунівим

Відтак у середу, 27 липня, у храмі парафії Матері Божої королеви Польщі (Matki Bo?ej Kr?lowej Polski, Arka Pana) Високопреосвященний владика Євген, Архиєпископ і Митрополит Перемишльсько-Варшавський УГКЦ, провів катехизу для української молоді та очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Увечері українське духовенство звершило Велику Вечірню з Литією з нагоди празника святого рівноапостольного князя Володимира.

28 липня українську молодь СДМ катехизує Преосвященний владика Теодор, Єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ. Українське духовенство, як і учасники СДМ, прибуло до Кракова з різних куточків України і з-поза її меж, але усі українські паломники єднаються у молитві, яку своїм співом провадить Молодіжний хор Архикатедрального Собору святого Юра у Львові. Хор співає Богослуження східного обряду для українців-греко-католиків у Arka Pana, наповнюючи СДМ відчуттям традиції УГКЦ, що збагачує атмосферу Світового Дня Молоді особливими мотивами.

Українські паломники, зокрема і молодь ЛА, матимуть також Божественні Літургії 29 і 30 липня. До слова, 30 липня, у п’ятницю, Божественну Літургію у Arcy Pana очолить Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh