Авторські статтіНовини

Всесвітній День Молоді в Панамі відбудеться на початку 2019 року

Наступний Всесвітній День Молоді відбудеться в Панамі на початку 2019 року, повідомив кардинал Кевін Фаррел.

Префект нещодавно створеної ватиканської дикастерії, що займається питаннями мирян, сім’ї та життя, розповів, що наразі не відомо точної дати проведення, однак подія відбудеться в січні, лютому або березні. Ці місяці в Панамі є звичним літнім періодом. За словами кардинала, влітку за північним часом ВДМ там неможливо проводити, бо у цій країні це період дощів.

Як інформує Rome Reports кардинал також підбив фінансові підсумки проведення ВДМ у Кракові. Загальна кількість витрат на проведення становила $48,5 мільйонів, більшість з яких покрили учасники (70%). Польща покрила 10% витрат, особливо у сфері безпеки. Решту витрат профінансували за рахунок донацій з парафій, приватних осіб та компаній.

Загальна вартість: $ 48 465 597

Внески учасників: $ 34 072 295

Внески парафій з Польщі: $ 4 674 652

Донації окремих осіб та організацій: $ 4 273 879

Фінансування ВДМ в 2016: $ 381 958

Державна підтримка безпеки: $ 4 641 891

Як зазначив один із організаторів ВДМ у Кракові, ця подія організовується для молоді, тому важливо, щоб молодь не лише брала участь в ній, але й оплачувала витрати. Для країни, що приймає в себе ВДМ, ця подія є нагодою показати себе світові. Як показують опитування, проведені після ВДМ у Кракові, 96,1 відсоток учасників сказали, що порекомендують своїм друзям відвідати Польщу, а 80% сказали, що досвід, отриманий під час ВДМ, покращив їх уявлення про цю країну.

90% паломників зазначили, що ВДМ допоміг їм поглибити їх віру та збільшив бажання будувати краще суспільство.

Наступна зустріч Всесвітніх Днів Молоді відбудеться в Панамі на початку 2019 року. Організатори очікують, що участь в цій події візьме близько 1,5 мільйона осіб.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.