Авторські статтіТехно

На Google Maps з’явився Кримський міст

У додатку для мобільних пристроїв будова також відображається. Додавання сталося через добу після офіційного відкриття. Однак цікаво те, що маршрут платформа не будує, та й навряд чи буде.

«Всё-таки добавили»: На Google Maps появился Крымский мост

Про те, що Google Maps все-таки додали в свої карти Кримський міст, побудований Росією до Кримського півострову, стало відомо буквально нещодавно. У сервісі він з’ явився через добу після відкриття. У додатку для мобільних платформ споруда також з’явилася.

Однак прокладати маршрути через Кримський міст в самому популярному сервісі Google Maps не можна. Платформа пропонує скористатися тільки переправою.

У Росії це питання було резонансним, адже менший сервіс «Яндекс.Карти» додав міст  16 травня, і навіть збирається показувати пробки на ньому за допомогою тематичного сервісу. Але тут варто розуміти, що для РФ це питання принципове, а «Яндекс» – саме російська компанія. У цей час Google є американською корпорацією, для якої Кримський міст не є подією, тому і супутники працювали в звичайному режимі і не показали споруду.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.