На Google Maps з’явився Кримський міст

У додатку для мобільних пристроїв будова також відображається. Додавання сталося через добу після офіційного відкриття. Однак цікаво те, що маршрут платформа не будує, та й навряд чи буде.

Про те, що Google Maps все-таки додали в свої карти Кримський міст, побудований Росією до Кримського півострову, стало відомо буквально нещодавно. У сервісі він з’ явився через добу після відкриття. У додатку для мобільних платформ споруда також з’явилася.

Однак прокладати маршрути через Кримський міст в самому популярному сервісі Google Maps не можна. Платформа пропонує скористатися тільки переправою.

У Росії це питання було резонансним, адже менший сервіс «Яндекс.Карти» додав міст  16 травня, і навіть збирається показувати пробки на ньому за допомогою тематичного сервісу. Але тут варто розуміти, що для РФ це питання принципове, а «Яндекс» – саме російська компанія. У цей час Google є американською корпорацією, для якої Кримський міст не є подією, тому і супутники працювали в звичайному режимі і не показали споруду.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh