Авторські статтіЗдоров'я

Все що потрібно знати про колаген

Його не тільки використовують для інєкцій, але і ще і приймають всередину.

Найчастіше в індустрії краси кожні два місяці з’являються нові засоби, які нарешті зроблять вашу шкіру очищеної, сяючою, і, звичайно ж, змусять вас знову виглядати як немовля. Зовсім недавно цим засобом ставши колаген, на якому буквально всі збожеволіли. Напевно, ви бачили, як знаменитості рекламують його зі своїх сторінок в Instagram.

Існує величезна кількість засобів, які запускають процеси природної вироблення колагену. До їх числа відносяться апаратні методики, ін’єкції, але на піку зараз колагенові напої і колаген в таблетках – саме про них зараз марять усі модні дівчини. Давайте розберемося, чи так безпечних колаген і які у нього переваги.

Що таке колаген

Колаген – найпоширеніший структурний білок, який є в шкірі і інших сполучних тканинах. Також він забезпечує її міцність і еластичність. Багато експертів впевнені, що саме цей білок робить все можливе, щоб шкіра була пружною, сяючою і гладкою.

Існує 16 типів і 29 підтипів колагену – всі разом вони підтримують нашу шкіру, хрящі та кістки.

Однак з роками природне вироблення колагену знижується, шкіра втрачає свою пружність. Саме тому фахівці б’є юті-індустрії створюють всі можливі засоби, які будуть запускати всі процеси, щоб колаген знову з’являвся в нашому організмі.

Багато вчених вважають, що є велика відмінність між природно виробленим колагеном і тим, що ми приймаємо у вигляді харчових добавок.

Як запустити вироблення

Отже, самий модний спосіб – харчові добавки. Здавалося б, все просто, випиваєш таблетку або разбавляеш порошок водою, випиваєш, колаген вже надходить в організм і починає позитивно впливати на шкіру, роблячи її пружною і сяючою.

Все, что вы хотели знать про коллаген, но боялись спросить

«При вживанні колагену у вигляді порошку або рідини організм розщепить білок на амінокислоти, і усі вони підуть на забезпечення його життєдіяльності. Але не існує спеціального білка, який буде використовуватися тільки для поліпшення стану шкіри. Тому немає переконливих доказів, що вживати всередину ефективно. Альо нашкодити ці добавки вам теж не зможуть», – коментує Маргарита Губайдулина, дерматокосметолога «Aldo Coppola Пори року».

Ін’єкції колагену дозволяють відновити еластичність шкіри. Вони заповнюють зморшки і вирівнює шкіру, а ефект видно відразу ж після інєкцій. Багато експертів стверджують, що після даної процедури тонкі лінії більше не повертаються. Але є деякі «але».

«Колагенові ін’єкції – це та процедура, яку зараз мало де застосовують по причині того, що сьогодні існують більш ефективні та безпечні препарати.

Так як колаген – це продукт тваринного походження, такі ін’єкції можуть викликати алергію», – каже Маргарита Губайдуліна.

Все, что вы хотели знать про коллаген, но боялись спросить

Майже всі б’є юті-корпорації створюють косметологічні апарати, які здатні запустити вироблення колагену. Найчастіше це лазерні або ультразвукові методики, які впливають на поверхневі і глибокі шарі дерми. Найчастіше миттєвого ефекту після даних процедур немає, перші зміни будуть помітні через два місяці – саме стільки часу необхідно, аби виробився новий колаген, який забезпечить ліфтинг-ефект.

Не варто забувати і про те, що запустити вироблення колагену можна і за допомогою банального правильного харчування. Додайте в свій раціон продукти, багаті вітаміном C (червоний перець, капуста, полуниці), вітаміном A (солодкий картопля, морква), цинком (м’ясо, риба, кунжут, гарбузове насіння), а також сірої (яйця, брокколі). Вони будуть сприяти клітинного відновлення, захищати колагенові структури в наших клітинах, а також видаляти токсини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України