Техно

Все про копланарні хвилеводи

Класичний копланарный хвилевід сформований смугою мікро полоского провідника, він відділений від пари шарів заземленням і все на тому ж шарі прикріплений до діелектричної середовищі. В ідеалі товщина діелектрика нескінченна.

Але насправді він досить товстий, для того, щоб електромагнітні поля зникали, перед досягненням підкладки. Існує ще один варіант копланарного хвилеводу, коли панель заземлення знаходиться на протилежному боці діелектрика. Це відноситься до двох типів заземлення проводитися з задньою стороною. Копланарные хвилеводи використовуються протягом багатьох років в мікрохвильових розробках, вони знижують втрати при екстремально високих частотах порівняно з традиційною мікро полоскової лінією. Зараз, вони набирають популярності з-за продовження зростання перемикання.

Також конформная теорія може бути використана для моделювання електромагнітних ефектів мікро смужкових копланарных хвилеводів. Всі ми знаємо, що простір має 3 виміри. Щоб це зрозуміти уявімо коробку. Вона має ширину, висоту і глибину, але також існує четверте об’єднання єктивний вимір – час. Тобто коробка буде існувати визначені період годині. Ці три виміри разом з годиною називаються простір-час. Але всім відомо, що в квантовому світі може існувати 26 вимірювань, які використовуються для формування складних квантових полів. Один математик припустив, що наша свідомість вводити нас в оману і існує 5 вимірювань. Цей вчений, Калузов, переробив теорія відносності Ейнштейна, яка застосовується до чотирьох вимірах, до своїх п’яти. Дивно, було те, що ці відомості точно збігалися з роботою Дж. Клерка про електромагнетизм. Також Калуци об єднав дві фундаментальні сили природи – гравітацію та електромагнетизм.

Це п’ятий вимір не видно нам в макро масштабі так, як це маленьке просторовий вимір, пов’язаний з іншими вимірювання, які більше його. Уявіть, що велика вимірювання схоже на соломинку для напою. Якщо сильно збільшити зображення, соломинка схожа на пряму лінію. Але при наближенні воно має перпендикулярну окружність, яка скручується навколо центральної лінії цього вимірювання. Саме це і є компактним малим вимірюванням. Тобто п’ятий вимір, це змінюють електричні і магнітні поля, що випромінюються під прямимо кутом до центральної лінії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.