Життя

Все про чоловічі підтяжки для штанів

Підтяжки відомі нам з 18 століття. З’явилися вони у Франції, але в моду увійшли з подачі Англійців на початку 19 століття. Раніше підтяжки зараховувалися до чоловічого нижньої білизни і були заховані під одягом. Носіння підтяжок поверх одягу визнавалося непристойним і в Сполучених Штатах Америки навіть намагалися накласти законодавчу заборону на цю «непристойність».

Як увійшли в моду підтяжки

В Англії 1820-х років у чоловіків увійшли в моду штани з дуже завищеною талією, іншого способу підтримувати штани крім як за допомогою підтяжок не представлялося можливим. Тоді були підтяжки на ґудзиках і шкіряних петлях. Перші підтяжки, що увійшли в моду, на спині з’єднувалися горизонтальної лямкою і були в формі літери М. Згодом ця модель трансформувалася в Х-образні, а потім і в Н-образні підтяжки. Підтяжки і зарас користуються популярністю, купити їх можна тут: http://churchill.ua/category/podtyazhki, а великий вибір форм і кольорів задовольнить ваші потреби.

Типи підтяжок

Нині найпоширенішим типом є Х і Н-образні підтяжки. Лямки у Х-образних типів розташовуються ширше, тому такий тип зручний для чоловіків великої комплекції. Ще підтяжки поділяються за видом кріплення.

Види кріплення підтяжок:
на кліпсі
на ґудзиках

Підтяжки на ґудзиках

Чоловічі підтяжки, як правило, робляться з еластану, поліпропілену, грогрена (вид шовку), шовку, джакарда і шкіри.

З діловим одягом прийнято носіння підтяжок середньої ширини (1,25-1,5 см), в повсякденних образах використовуються підтяжки різної ширини від вузьких до широких.

У молодіжній моді популярність підтяжок пов’язана з модою на завищену талію штанів, тому що на заниженій талії підтяжки виглядають погано, візуально ще більше підкреслюючи подовження торса і укорочення ніг.

Спочатку підтяжки відносилися до суто чоловічої моди, але з 1970-го року вони просочилися і в жіночий гардероб.

Незважаючи на те, що зараз підтяжки носять як модний аксесуар, а не як засіб утримання штанів на талії, слід враховувати, що носити їх прийнято без ремня, яким би незвичним це для вас не здавалося.

У весільній моді популярний образ нареченого в підтяжках з метеликом, найчастіше такий варіант використовується в стилізованих весіллях (стиль ретро, ??кантрі, рустик, Шеббі-шик і т.п.) в умовах відсутності піджака або жилетки на ліву підтяжку кріпиться скриньки для подарунків.

 

В сучасній моді виникали спроби носити підтяжки на джемпері, але не прижилося, все-таки на сорочці вони виглядають найкраще.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України